Cisco Router'lar ile Alakalı Döküman
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Cisco Router'lar ile Alakalı Döküman

Merhaba, Cisco routerlarının özellikleri ve kullanım amacını gösterir bir döküman var mıdır, tüm routerları kapsarsa çok memnun olurum.

muratymurat is offline Senior Member

Default Cisco Router'lar ile Alakalı Döküman

Merhaba,

Cisco routerlarının özellikleri ve kullanım amacını gösterir bir döküman var mıdır, tüm routerları kapsarsa çok memnun olurum.

ciscocuolucam is offline Member

merhabalar;

cisconun genel router dokumanları cisco.com da bulabilirsiniz yalnız özellikle istediğiniz bir dokuman varsa yardımcı olmaya çalışırım.

saygılarımla.

selmalar,

cisco routerlarını biliyorum fakat ara modeller var ve bir çok prtaikte kullanmadığım routerlar bunların sırasıyla özellikleri ile birikte bir dköüman varmıdır diye dedim. cisco.com dan ürünleri tek tek bulabiliriz fakat tek tek çok uzun varsa tek elden kullanabiliriz

ebfo45 is offline Senior Member

Genel katalog gibi bir şey istiyorsanız burada var. Hotfile.com: One click file hosting: CPQRG_August_2010.rar

ilker61 is offline Onursal Üye - Emektar

Cisco.com sitesinde hepsinin bir arada linklerle verildiği yer burası.Katalog bulan arkadaşlar muhakkak paylaşacaktır.Ama vermiş olduğum linkte bütün modeller mevcuttur. Branch Routers - Cisco Systems

yardımlarınız için teşekkür ederim.

osi
    osi is offline Junior Member

Arkadaşlar cümleten kolay gelsin.Öncelıkle ben mesut.Bu yıl donanım stajımı turk telekomda yaptım.Cıhazların cogu cisco olunca halı ıle aldım elıme ccna kıtabını ee bırazda kalın malum.Kuracalayınca cısco paket tracerı gordum.Eee basladım da ugrasmaya lakın ıcınden cıkamadııgım konuda sız buyuklerımden yardım etmenızı rıca edecegım konu şu.
    Şimdi paket tracer da iki 1841router(serial dce ıle bırıbırıne bagladım w1t apartatını takarak),ve bu routerlara baglı 2541 switch ve her swıtchede ıkı tane pc bagladım.Sonra routeru confıgure ettm.Dhcp ıle pc lere ıp atadım.lakın routerları bır turlu haberlestıremedım.Eksık bıldıgım kısım ne anlamaya calısıyorum.Ethernet arayuzune 192.168.1.1 255.255.255.0 verdım serıal 0/0/0 1.1.1.1 255.0.0.0 verdım clock rate yıde 64000 yaptım no hustdown dedm olmadı?ne eksık kaldı aceba?

Yonlendirme yapmadınız herhalde. Forumda yayınladıgımız vıdeolar var onlara bakınız. Rip, eigrp vb

osi
    osi is offline Junior Member

evet rip ve eigrp ile ılgılı bır komut gırmedım lakın elımde ccna kıtabı var sayfa 430açtım baktm yazdım olmadıbıraz daha fazla yardım versen sana zahmet @ebfo45

http://www.ciscotr.com/forum/cisco-g...ekleriniz.html
    Buradaki videoları baştan sona bir seyredin.

+ Reply to Thread
Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks