Packet Tracer 'de VPN Kurulumu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
Packet Tracer 'de VPN Kurulumu

Merhaba VPN ( Virtual Private Network ) Kurulumu 'nu bana izah edebilir misiniz? VPN ( Virtual Private Network ) Konfigurasiyonu Cisco Packet Tracer 'de nasil test edebilirim

romanazeri Guest

Standart Packet Tracer 'de VPN Kurulumu

Merhaba
    VPN (Virtual Private Network) Kurulumu 'nu bana izah edebilir misiniz? VPN (Virtual Private Network) Konfigurasiyonu Cisco Packet Tracer 'de nasil test edebilirim

md_mehmet52 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Mwerhaba;
    VPN (Virtual Private Network) Kurulumu bir çok şekilde olabilir siz VPN Server'a kuracaksınız yoksa Cihazlar arası VPN (Virtual Private Network) mi yapacaksanız veya hangi VPN Konfiurasyonunu (GRE over IPSec VPN , Easy VPN , IPsec VPN vb) yapmak istiyorsunuz onun ile ilgili bilgi mi isitiyorsunuz
    kolay gelsin

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Site to Site VPN Konfigurasyonu yapacaksanız https://learningnetwork.cisco.com/docs/DOC-10756 burada bir örnek var.

romanazeri Guest

IPsec üzerinden VPN Konfigurasyonu istersem nasil olur yardimci olabilir misiniz

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Bilgisayarınızda Packet Tracer kurulu ise örneğin XP de C:\Program Files\Cisco Packet Tracer 5.3\saves adresinde hazır VPN Konfigurasyonları örnekleri var.

romanazeri Guest

Tesekur ederim

romanazeri Guest

Konularla ilgili sizden baska cevapo yazan yo qaliba onda size bir daha tesekurler Hocam

romanazeri Guest

Cemal Taner Bu gun verdigniz adres ile Site to Site VPN (Virtual Private Network) Konfigurasyon yapilandirmasini tamamen yaptim..... Allah sizden razi olsun

+ Konuyu Cevapla