Packet tracer 5.1 IPv6 yönlendirme protokolleri
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3
Packet tracer 5.1 IPv6 yönlendirme protokolleri

Packet tracer 5.1 programında IPv6 yönlendirme protokollerinden RIPng için iki router arasında yönlendirme yapabiliyorum fakat router lardan bir tanesine 1 tane switch bağladım ve bu switch e de 1 tane

mdogru50 is offline Junior Member

Default Packet tracer 5.1 IPv6 yönlendirme protokolleri

Packet tracer 5.1 programında IPv6 yönlendirme protokollerinden RIPng için iki router arasında yönlendirme yapabiliyorum fakat router lardan bir tanesine 1 tane switch bağladım ve bu switch e de 1 tane PC. Bu PC den bağlı olduğu router a ping atabiliyorum ama diğer router a atamıyorum. Yardımcı olabilirmisiniz? Teşekkürler...

System is offline Senior Member

Packet Tracer ile yapmış olduğunuz konfigurasyonu forum'a upload edebilirsiniz.

Yaptığınız çalışmayı File > Save AS >deneme.pkt olarak kaydedip forum'a yükleyebilirsiniz.

Böylece konfigurasyonu ve varsa eksik ya da yanlışları tespit etme imkanımız olabilir.

mdogru50 is offline Junior Member

PC0 dan Router0 ın Serial0/0/0 bacağına ping atamıyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim...
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya

+ Reply to Thread

Bookmarks