Cisco 2811 Router, HWIC-2SHDSL G.SHDSL Config
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3
Cisco 2811 Router, HWIC-2SHDSL G.SHDSL Config

Merhaba, G.shdsl hatlı iki ayrı şubeyi , merkezdeki g.shdsl hatlarda sonlandırmak istiyorum.Merkezdeki Cisco 2811 router üzerinde HWIC-2SHDSL kartım var.Bu kartın özelliklerinde 2 adet route interface olduğu belirtiliyor.Zaten konfigürasyon( 2 adet

datin is offline Junior Member

Default Cisco 2811 Router, HWIC-2SHDSL G.SHDSL Config

Merhaba,
    G.shdsl hatlı iki ayrı şubeyi , merkezdeki g.shdsl hatlarda sonlandırmak istiyorum.Merkezdeki Cisco 2811 router üzerinde HWIC-2SHDSL kartım var.Bu kartın özelliklerinde 2 adet route interface olduğu belirtiliyor.Zaten konfigürasyon( 2 adet dsl-group ekledim) yaptığımızda 2 adet ATM arayüz oluşuyor.Problemim şu ki, dökmanlarda RJ11( 6 pin) portun 3,4 pinleri pair1 ve 2,5 pinleri pair2 olarak tanımlanıyor.pair1 up olduğu halde pair2 hiçbir şekilde up olmuyor.Bu arada her iki hat da 3,4 pin üzerinden up oluyor.
    HWIC-2SHDSL yerine HWIC-4SHDSL kullanmalı mıydım? diye düşünmeye başladım..Bu kartı bu şekilde kullanabilen oldu mu?
    Teşekkürler..

Cagdas Yalman is offline Moderator

Merhabalar
    kartı kullanmadım ama G.SHDSL [Cisco High-Speed WAN Interface Cards] - Cisco Systems bu adreste bağlantı şeklini görebilirsin.

Configuring Cisco G.SHDSL HWICs in Cisco Access Routers [Cisco Interface Cards] - Cisco Systems bu linktede açıklama bulabilirsin.
    pairleri nasıl bağlayacağını görebilirsin
    Carpe dieM

datin is offline Junior Member

Merhaba Çağdaş,
    Zaten bu dökümanlara bakarak ürünü seçmiştim..Başka firmware'ler ile denemeler yapıyorum.Bakalım ne olacak..
    Teşekkürler..

+ Reply to Thread

Bookmarks