incomplete ip Nedir
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
incomplete ip Nedir

merhabalar #show arp . . Internet 192.1.1.1 0 Incomplete ARPA . . Incomplete hata mı? hata ise ne yapmamız gerekir. çünkü sistem çalışıyor. 192.1.1.1 ipsi pinglenebiliyor... Kolay gelsin

monopeto Guest

Standart incomplete ip Nedir

merhabalar

#show arp
    .
    .
    Internet 192.1.1.1 0 Incomplete ARPA
    .
    .
    Incomplete hata mı? hata ise ne yapmamız gerekir. çünkü sistem çalışıyor. 192.1.1.1 ipsi pinglenebiliyor...

Kolay gelsin

kozalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

incomplete demek o ip ye ait mac adresini öğrenememiş demek. ama pingleyebiliyorsanız mac adresini de öğrenmiş olmalı. router üzerinden pingleyebiliyorsunuz di mi?

monopeto Guest

evet, dediğiniz gibi mac adresinden kaynaklanıyormuş. sistemler çalışıyor. firewall bacağı için incomplete demiş. zaten sorun olsa kimse çalışamaz. gözardı edilebilen bi hata galiba???

kozalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

o ip adresi firewall a mı ait? firewallar kendilerini networkten saklarlar. o yüzden mac adresini öğrenemiyor olabilirsin. istersen static arp kaydı girebliyosun ama komutu tam olarak bilmiyorum

monopeto Guest

bana birisi sordu bu soruyu. bende ciddiye aldım tabiki çünkü soranın mevkisini makamını söylesem ağlarız hepbirlikte... ama maaşı bizi 3e 5e katlar... off offff...

+ Konuyu Cevapla