Mesajlarda onay sistemi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

Konu Kilitli
Toplam 10 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Nexus
Mesajlarda onay sistemi

Selam, Bugün bir konuya cevap yazdım, incelendikten sonra, onay verilip uygunsa yayınlanacaktır diye bir uyarı aldım. Umarım böyle bir karar almamışsınızdır. Ben yanlış görmüş veya anlamışımdır umarım. Burası bildiğiniz gibi

shroud41 Guest

Standart Mesajlarda onay sistemi

Selam,

Bugün bir konuya cevap yazdım, incelendikten sonra, onay verilip uygunsa yayınlanacaktır diye bir uyarı aldım.

Umarım böyle bir karar almamışsınızdır. Ben yanlış görmüş veya anlamışımdır umarım.

Burası bildiğiniz gibi forum, ziyaretçi defteri değil, onay nedir?

Böyle ilginç uygulamalarla forumdan, daha kaç kişiyi uzaklaştırabiliriz diye bir test mi yapıyorsunuz acaba?

Umarım dediğim gibi sistemsel bir sıkıntıdır ve bu şekilde devam etmez.

Teşekkürler.

huawei isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Aleykümselam,
    evet benzer bir durumla ben de karşılaştım, "mesajınız yöneticiler tarafından onaylandıktan sonra gösterilecektir" dendi. Her forumda olmasa da bazı forumlarda mesajlar onaya tabi tutumuş gibi gözüküyor ancak 2 gün geçmesine rağmen mesaj gelmedi, yöneticiler admin panelinden ve moderator panelinden onay gerektiren mesajları onaylamaları gerekli.

Nexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Böyle bir uygulama yok. Olsa idi yukarıdaki mesajlarınız da onay bekler durumda olurdu.
    “Bir kez kaçar uçurtman, sonra gökyüzüne küser insan…”

Alıntı Nexus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle bir uygulama yok. Olsa idi yukarıdaki mesajlarınız da onay bekler durumda olurdu.
    var hocam , forumlar bazında belli grupların mesajları onaya tabi tutulmasıyla ilgili bir ayar olduğunu kendi forumumdan biliyorum, ilgili mesajlar dediğim gibi mod panelinden ve admin panelinden onaylanabilir veya editlenip silinedebilir, örneğin benim bu konudaki mesajım görünmüyordu, bugün onaylanmış görünüyor
    Adminlerin Kullanıcılara Bakış Açısı

Evet ama kullanıcı profillerinizi de kontrol ettim. Sonuç :

Moderate comments before displaying
    Evet Hayır

Alıntı Nexus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet ama kullanıcı profillerinizi de kontrol ettim. Sonuç :

Moderate comments before displaying
    Evet Hayır
    admin panelden forumlardan forum izinlerinin içerisinden gruplarla ilgili izinlere bakmalısınız.

shroud41 Guest

O zaman biz hayal gördük.kullanicilarin admine bakisi icin gif'i ariyorum su an. Bence "admin" olarak konuyu arastirmaniz önemli. "Öyle bir uygulama yok, aksi halde bu mesajlar da onayda bekliyor olurdu" gibi bizim akil edemeyecegimizi sanarak ve boyle bir aciklama yaparak konuyu kapatmak çok çözüme yönelik bir yaklasim değil.
    Konu shroud41 tarafından (20.03.2014 Saat 14:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: imla hatasi

Alıntı shroud41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O zaman biz hayal gördük.kullanicilarin admine bakisi icin gif'i ariyorum su an. Bence "admin" olarak konuyu arastirmaniz önemli. "Öyle bir uygulama yok, aksi halde bu mesajlar da onayda bekliyor olurdu" gibi bizim akil edemeyecegimizi sanarak ve boyle bir aciklama yaparak konuyu kapatmak çok çözüme yönelik bir yaklasim değil.
    Sizin akıl edemeyeceğinizi sanmak gibi bir durum olmadı yukarıda "Umarım böyle bir karar almamışsınızdır. Ben yanlış görmüş veya anlamışımdır umarım." şeklinde bir sorunuz var bende bu tarz bir karar/uygulama yok dedim.

Sorununuz ile ilgili olarak panelden ilgili her yere baktım o tarz bir kısıtlama olmadığı görülüyor. Olsa idi her post moderasyon beklerdi . Sadece trackback /refback ve pingback'ler de admin doğrulaması gerekiyor ve bu sizleri soğutmak için değil forum için gerekli olan bir tedbir. Belki mesajlarınız oraya takılmıştır. Onu da şu an derinlemesine inceleyecek kadar zamanım yok geniş bir zamanda bakacağım.

Acaba daha kaç kişyi bıktırıp uzaklaştırabiliriz gibi bir gayretimiz yok hiçbir zaman da olmadı . Burada paralı çalışanlar da değiliz . Kendi vaktimizden feragat ederek yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Sizin daha faydalı yaklaşımlarınız varsa lütfen bizlerden esirgemeyiniz sayın "shroud41" :

Moderatör Başvurusu
    huawei likes this.

shroud41 Guest

Bu iste aynen su duruma benziyor; sinema eleştirmenisindir, eleştirini yazarsin, yönetmen der ki: çok biliosan sen çek kardesim. Gerçi bu anlayis sanirim 1960'larda kaldi gerçi. Ayrica parali calisan muhabbetiyle Falan ne alakasi var anlamadim.Neyse, cok mühim değil zaten uzatmiim mevzuyu.

Bence de uzatmaya gerek yok.

Konu Kilitli