Yeni forum formatı hakkında
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Yeni forum formatı hakkında

Selamlar.Ciscotr forumunda takılmayı çok seviyorum fakat forumu takip etmek için yukarıdaki yeni mesajlar linkinin çalışması gerekiyor.Sanırım bir sorun var o konuda, hata alıyorum linke tıklayınca. Naçizane fikrim olarak söylüyorum, tabi

shroud41 Guest

Standart Yeni forum formatı hakkında

Selamlar.Ciscotr forumunda takılmayı çok seviyorum fakat forumu takip etmek için yukarıdaki yeni mesajlar linkinin çalışması gerekiyor.Sanırım bir sorun var o konuda, hata alıyorum linke tıklayınca.

Naçizane fikrim olarak söylüyorum, tabi ki görünüm olarak yenilemek veya farklı avantajlarından dolayı yeni formata geçmiş olabilirsiniz ancak eski format gerçekten çok kullanışlıydı.En son konu başlıkları ve en son yazılan mesajlar forum ana sayfasında gözüküyordu falan.Takip konusu oldukça olaydı.En azından eski formatın o özelliklerini, şimdiki haline de ekleyebilirsek çok güzel olur.

Herkese iyi çalışmalar dilerim.
    Konu shroud41 tarafından (14.02.2010 Saat 12:28 ) değiştirilmiştir.

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba

vBulletin 4.0 versiyon'una upgrade yapıldıktan sonra daha önce kullanmış olduğumuz bazı eklentiler bu sürüme uygun olmadığından kaldırmak zorunda kaldık.
    Yeni Mesaj Fonksiyonu yine forum'u upgrade yapmadan önce farklı sunucuya geçildiği için PHP versiyonundan kaynaklanan bir hata vermekte. Hem şimdiki PHP versiyonu hem de vBulletin 4.0 için uygun bir Hızlı Link'ler için Son Mesajlar , Son Yorumlar , Son Uyeler vs. istatistiklerini forum'a uyarlayacağız. Gerekli düzenlemeleri gerçekleştireceğiz öneriniz için teşekkürler.

shroud41 Guest

İlginize ben teşekkür ederim.İyi çalışmalar dilerim.

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Forum Istatistikleri ( En Son Mesajlar , En Çok Yanıtlananlar , En Çok Okunan Konular , En Son Üyeler vb.) aktif durumdadır.

Yeni Mesajlar menüsü aktif durumdadır.

Forum teması düzenlenerek daha kullanışlı ve stabil hala getirilmiştir. Lütfen kontrol ediniz.

+ Konuyu Cevapla