Online Chat Bölümü Açılabilir mi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
Online Chat Bölümü Açılabilir mi

slm arkadaşlar chatboox bir benzeri olabilecek vedaha aktifdahacanlı kullnaılabilecek bir webchat bölümü acmayı düşünüyormusunuz...

e-mky Guest

Standart Online Chat Bölümü Açılabilir mi

slm arkadaşlar chatboox bir benzeri olabilecek vedaha aktifdahacanlı kullnaılabilecek bir webchat bölümü acmayı düşünüyormusunuz...

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

düşünmüyorum çünkü buna gerek görmedim.
    sizce Shoutbox yeterli değil mi ?

kozalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

şu an için gayet yeterli bence shoutbox. o kadar yoğun bi mesaj trafiği olmadı şu ana kadar

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

eger insanlar sorunlarini foruma yazmak yerine shutbox'a yazarsa tabii ki shutbox yetersiz oluyor. shutbox'i soru ve sorunlara cozum bulmak icin degil sohbet etmek amaci ile kullanmaliyiz.

bu durumda shutbox yeterli olacaktir. kisileri ise sorunlari icin forumda mesaj acmaya zorlayalim ve shutbox'dan cevap vermeyelim.

forumda bir sorunun kayit altinda olmasi cok daha onemli cunku daha sonra hem insanlar o bilgiye ulasabilecek, problemin daha once cozuldugunu gorecek hem de ipucu ve soru cevap seklinde google'da ve site icindeki aramada soru basliklarini saglikli indexleyebilecegiz.

saygilar

e-mky Guest

buna katılıyorum root ayrıca foruma ilk defa giren birisi istediği soruya cvp bulunca bir kez ziyaret betmekle kalmayıp her zaman aradığı bir cok biliye kolayca erişebilecektir.

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

bu konuda cok haklisin. o nedenle siz devamli uyelerimizden su ricada bulunacagim.

lutfen birisi shutbox'tan soru sorarsa ilgili kisiyi forumlara yonlendirin. forum altinda tartisalim ki sorunlar kayit altinda kalsinlar. belki ileride bize veya bir baskasina da faydasi olacak bir konudur degil mi?

ilgine tesekkurler,
    shutbox'dan sohbete devam

+ Konuyu Cevapla