İnternet Topolojisi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
İnternet Topolojisi

Mrb. Arkadaşlar Yürkiyenin İnternet haritasını yapacağım. AS(Autonom System Number) lere göre bir listeleme yaptıracağım. Yapacağım yazılımın bu AS numaralarını otomatik olarak algılamalı ve bunu bir liste haline getirmeli. Bununla alakalı

hakancetin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Post İnternet Topolojisi

Mrb. Arkadaşlar Yürkiyenin İnternet haritasını yapacağım. AS(Autonom System Number) lere göre bir listeleme yaptıracağım. Yapacağım yazılımın bu AS numaralarını otomatik olarak algılamalı ve bunu bir liste haline getirmeli. Bununla alakalı olarak devamlı güncellenen bir AS numaralarının bulunduğu bir veri tabanı varmı. Yapacağım program Türkiye'de bir AS ekelndiğinde otamatik olarak algılayacak. Bana yol gösterirseniz sevinirim. Benim Yüksek Lisans tezim. Şimdiden teşekkür ederim..

root Guest

Daha once boyle bir calismayi sevgili Ilker Temir yapmis ve kendi web sitesinde yayinlamisti. Az once size cevap vermek icin kendisine sordugumda, AS numaralari veritabanini ripe.net 'in tuttugunu ve oradan elde edebileceginizi soyledi.

www.ripe.net
    www.ilkertemir.com

root Guest

Hakan bey ayrica boyle bir calismayi bitirdiginizde bizimle de paylasirsaniz ayrica bir link verir, destek olur ve memnun kaliriz.

+ Konuyu Cevapla