VPN Konfigurasyonu (Virtual Private Network)
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
VPN Konfigurasyonu (Virtual Private Network)

merhaba arkadaşlar ben meslek lisesi öğrencisiyim ağ sistemleri okuyorum. bir dönem ödevi aldım konum vpn donanımları hakkında broşür hazırlıycam. jüniper-checkpoint gibi bazı donanımlar varmış sanırım. fakat hepsini bilmiorum bana bunlar

dogus Guest

Arrow VPN Konfigurasyonu (Virtual Private Network)

merhaba arkadaşlar ben meslek lisesi öğrencisiyim ağ sistemleri okuyorum. bir dönem ödevi aldım konum vpn donanımları hakkında broşür hazırlıycam.
    jüniper-checkpoint gibi bazı donanımlar varmış sanırım. fakat hepsini bilmiorum bana bunlar hakkında ayrıntılı bilgi lazım
    kolay gelsin şimdiden tşk.

mhalil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

zyxel in türkiye sitesini bul orada vpn nedir nasıl yapılır çok güzel resimli anlatıyor, oradan arakla ve ödevini ver, garanti 100 puan alırsın ve öğrenirsinde. Kolay gelsin.

root Guest

zyxel sayfasindan alacagin VPN belgesinde sadece ve sadece iki zyxel cihaz arasinda nasil vpn tunneling yapacagin anlatiliyor. mhalil onermis sagolsun ama ben onermiyorum. bunun yerine VPN (virtual private network) nedir, nasil calisir, hangi ihtiyac dahilinde cikmistir ve kac sekilde VPN yapilabiliyor sorularina yanit arayarak once VPN'i kesfetmeli, daha sonra cihazlarin bunu yazilimsal olarak nasil yaptigini kavramalisin.

dogus Guest

ya abicim ben araştırdım da biliorum neyın ne olduğunu fakat benım sıkıntım vpn donanımları nı üreten firmalrı bulmam lazım
    bunun hakkında bilgi verirsen sevinirim

CaNgO Guest

Sevgili root bu sorduğun sorulara güzel cvp verebilecek bir döküman yada websitesi var mı ?

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

CaNgO Guest

Soul çok teşekkür ederim, güzel kaynak..

+ Konuyu Cevapla