PIX-515E-UR Firewall, Access List
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
PIX-515E-UR Firewall, Access List

Herkese merhaba ilk konu başlığım... Benim elimde pix515e var. Dışarıdan bir ip adresini engellemek istiyorum. Örneğin 85.85.85.85 ipsi kendi ağımda bir sunucuya durmadan atak yapıyor. Bunu engellmek için komut satırına

mainframe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Lightbulb PIX-515E-UR Firewall, Access List

Herkese merhaba ilk konu başlığım... Benim elimde pix515e var. Dışarıdan bir ip adresini engellemek istiyorum. Örneğin 85.85.85.85 ipsi kendi ağımda bir sunucuya durmadan atak yapıyor. Bunu engellmek için komut satırına ne yazmam gerek. Çok teşekkürler...

vurgun Guest

access-list INSIDE-OUT line 10 extended deny tcp host 85.85.85.85 host x.x.x.x (kendi sunucun)
    access-list INSIDE-OUT line 11 extended deny udp host 85.85.85.85 host x.x.x.x (kendi sunucun)

mainframe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

access-list INSIDE-OUT line 10 extended deny tcp host 85.85.85.85 host x.x.x.x (kendi sunucun)
    access-list INSIDE-OUT line 11 extended deny udp host 85.85.85.85 host x.x.x.x (kendi sunucun)

Hocam teşekkürler.. bu kuralda inside-out benim out için tanımladığım isim sanırım.
    Yani ben access-list 101 extended deny tcp host ... olarak tanımladığımda doğru olacak.

vurgun Guest

sen IN OUT deye isim yap.Bu senin irelide ishine daha yarayacak.

+ Konuyu Cevapla