Görüntülü Çağrı Merkezi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
Görüntülü Çağrı Merkezi

Selamlar; 3G' nin çıkmasıyla birlikte bir çok şirket çağrı merkezlerinde görüntülü hizmet vermek için çalışmalara girişti. Bulunduğum firmada benden bu tip bir istekte bulundu. Aranızda görüntülü çağrı merkezi alt yapısının

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart Görüntülü Çağrı Merkezi

Selamlar;

3G' nin çıkmasıyla birlikte bir çok şirket çağrı merkezlerinde görüntülü hizmet vermek için çalışmalara girişti. Bulunduğum firmada benden bu tip bir istekte bulundu.

Aranızda görüntülü çağrı merkezi alt yapısının nasıl olduğuna dair bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Görüntülü çağrı merkezinde kulanılacak alt yapının geleneksel olandan farkı olacağını düşünmüyorum.Çünkü agent dediğimiz bu call center elemanlarının cağrılara cevap verdiği sitem gsm teknolojisinin içerdiği bir alt yapı değil.Dolayısıyla yine tüm çağrılarının E1 ile karşılanıyor olduğundan çözümü bulacak olan agent ın kullandığı desktop uygularımını üreten firmalar AVAYA ve NCR vs. vs gibi.Basit bir web kamerasıyla çözülecek ama entegrasyonu yada soft çözümü nasıl olacak herhangi bir fikrim yok...

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

İşitme engelliler fln içinmi istiyolar ? pek mantıklı gelmedi bana görüntülü call center
    pekte bişiy görmedim web de , şu linke bir göz atsana belki işine yarar
    HP OpenCall 3G Video Monitoring Service brochure (Brochure/4AA1-6605EEW.pdf)
    Mr.google knows everything , ask to him...

x25
    x25 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Millet olarak bununda suyunu çıkaracağımızdan hiç şüphem yok.Sürekli sırıtımak zorunda olan bir çağrı merkezi çalışanı ve sırf görüntülü geyik yapmak isteyen canım Türkiyemin eğlenceli insanları.Olan yine çağrı merkezinde çalışan arkadaşlara olacak şimdiden çok geçmiş olsun.

Alıntı x25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Millet olarak bununda suyunu çıkaracağımızdan hiç şüphem yok.Sürekli sırıtımak zorunda olan bir çağrı merkezi çalışanı ve sırf görüntülü geyik yapmak isteyen canım Türkiyemin eğlenceli insanları.Olan yine çağrı merkezinde çalışan arkadaşlara olacak şimdiden çok geçmiş olsun.
    geçirmiş oldular...

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı x25 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bankalarda işitme engelliler için özel bir call center olacağını duymuştum ama onun dışında hakkaten çok saçma gözüküyor
    Mr.google knows everything , ask to him...

zahirr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

bence kolay kolay gecilebilecek bişi deil bu görüntülü call center olsa bile fiyat farkı koyarlar.. 3G de yeni oldğu için baya abartılıor 1 aya söner

3 party cihazlarla mevcut santrale entegre edilerek kurulabilicek bir sistem buldum lakin bunu cisco santralde cisco ürünlerle nasıl yapabiliriz onu merak ediyorum.

Gün içinde ciscodan cevap alabilicem sanırım. O zaman sizinle bu bilgiyi paylaşıcam...

+ Konuyu Cevapla