Router Similatör Programları Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.
Router Similatör Programları Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Ağ işletmenliği örencisiyim yönlendirme temelleri hakkında konuda router kullunımları ve kullunıcı kısıtlamaları hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..

ealancay Guest

Standart Router Similatör Programları Hakkında Bilgiye İhtiyacım Var

Ağ işletmenliği örencisiyim yönlendirme temelleri hakkında konuda router kullunımları ve kullunıcı kısıtlamaları hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim..

emree35 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

olum
    bugün okulda yapmadık mı

ealancay Guest

len bugünkü konu sadece router yönetimi komutlarından bahsediyom yardımcı olcak arkadas varmı

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

siteden packet tracerı indirin, bir çok lab ve anlatımlı routing protokelleri ve erişim kısıtlama yöntemleri yazıyor..İnceleyin yada bir lab yapın takuıldığınız yerlerde yardımcı olalım...

irony isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba,

kullanici kisitlama islemlerini router' da access-listler ile yapabilirsin. Router kullanimi ve access-list ile ilgili ciscotr ' de dokuman bulabilirsin. Benim elimde duzgunce hazirlanmis bir sey yok. Ancak bu kadar yardimci olabiliyorum. Eger router kullanimi konusunda ozellikle ogrenmek istedigin varsa once arsivden aratmak kaydi ile , daha sonra bulamadiysan burdan yardimci olabilirim.

ealancay Guest

saolun packet tracer ı indirdim üzerinde çalışmaya başladım,ayrıca accsess-listler le ilgili elime bir slayt geçti en yakın zamanda forumda paylaşıma sunucam yardımlarınız için saolun

dani06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Bence paket tracer yerine virtual network 5.0 ya da 6.0'ı kullanın paket tracer'ı kullanmak hem zor hem de bazı komutları yemiyor...

dani06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

network visualizer mıydı ne adı yanlış yazdım sanırım...

dayt Guest

eğer yeterli ölçüde ingilizcen varsa CBT Nuggets CCNA eğitimini tavsiye ederim. Hem AL hemde routerlar hakkında oldukça iyi miktarda bilgi edinirsin

+ Konuyu Cevapla