Farklı Subnetlerdeki iki Laptopta Veri Transferi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Farklı Subnetlerdeki iki Laptopta Veri Transferi

Merhaba, Farklı subnette bulunan iki laptop arasında veri transferi yapmak istiyorum.İki laptop santral kartımızın farklı portlarına bağlı ve ikiside farklı subnette.Santralımız router görevi görüyor. FTP ve benzeri birşey kullanmadan, dosya

gokhankosem isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Farklı Subnetlerdeki iki Laptopta Veri Transferi

Merhaba,

Farklı subnette bulunan iki laptop arasında veri transferi yapmak istiyorum.İki laptop santral kartımızın farklı portlarına bağlı ve ikiside farklı subnette.Santralımız router görevi görüyor. FTP ve benzeri birşey kullanmadan, dosya paylaşımı ve veri transferini gerçekleştirebilmem mümkün mü? (windows tool 'larıyla)

Şimdiden Teşekkürler

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

windows ta zaten dosya paylaşımı var karşı tarafın IP sini çalıştır'a \\karşı-IP\ şeklinde yazarsanız paylaşımdaki dosyalara ulaşabilirsiniz.yada karşı tarafın kullanıcı adı ve şifresini biliyosanız diger tarafın tüm disklerine ulaşabilirsiniz örneğin : \\karşı-IP\c$ gibi
    The day that never comes

+ Konuyu Cevapla