D-Link DSL-322T Modem Internetten Kopuyor
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
D-Link DSL-322T Modem Internetten Kopuyor

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir aranıza katılamıyorum bazı teknik aksaklıklar nedeniyle bunların başında gelen sorun modemimle ilgili bir sorun... Bu aralar D-Link DSL-322T marka ve model bir modem kullanmaya başladım

adali Guest

Arrow D-Link DSL-322T Modem Internetten Kopuyor

Merhaba arkadaşlar uzun bir süredir aranıza katılamıyorum bazı teknik aksaklıklar nedeniyle bunların başında gelen sorun modemimle ilgili bir sorun...

Bu aralar D-Link DSL-322T marka ve model bir modem kullanmaya başladım arayüzden ayarlarını yapıyorum internete baglanıyor daha sonra pc kapatım açtığında nete bağlanmıyor bazende bağlıymış gibi gösteriyor modeme reset atıp ayarlarını tekrar yapmaya çalışıyorum sorun çıkararkta olsa yapılıyor ayarlar ve nete tekrar bağlanıyor

bunun nedenleri ne olablir yardım eden etmeyen tüm arkadaşlara teşekkürler...

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

modem de sorun olabilir başka bir modemle tekrar deneyin bakalım aynı sorunu yapıyor mu..

megamehmet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Sanıyorum bu modem sorunlu.. Bir başka arkadaş da modemde port yönlendirme olmadığını söylemiş. D-Link'in sitesinde bu modemin adı bile geçmiyor. Modemlerin bu kadar ucuzladığı bir zamanda USR-Airties-Zyxcell gibi markalara yönlenmek, modem alırken "Aman hepsi aynıdır" diye düşünmemek lazım. Özellikle Airties markası yerli bir ürün ve modemi nereye koyduğunuzu unutuyorsunuz taktıktan sonra.. Modem nerde diye sorduğumuzda "ne modemi, bizde modem yok ki" diyenlere bile rastladım)

personel_06 Guest

Eprom daki bilgileri tutan kapastorde yada eprom bellekte sorun olabilir.

demonkaan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

kurmadıgım modem markası kalmadı bu gune kadar . modeminin arayuzune girip screenshot ını gonderebillirsen bize sanırım kolayca buluruz

Orhan ERGUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba,

1.si pc yi acınca modemin ethernet kablosunu cıkarıp takıp denermisiniz.

Olmazsa eğer ;

Pc yi actıktan sonra modemi kapatıp acarmısın , reset atıp kurmadan sadece modemi kapatıp acın

Sonucu bekliyorum

Kolay Gelsin

+ Konuyu Cevapla