VLAN, Access List Konfigurasyonu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
VLAN, Access List Konfigurasyonu

Merhaba Ben Bilişim Teknolojileri-Ağ İşletmenliği 11.Sınıf öğrencisiyim.İstanbul Tuzla da oturuyorum.Sınıfı geçmem için Ağ Sistemleri dersinden geçmem gerek.Uygulama sınavı için uygun bir fiyata özel ders verecek birini arıyorum... Uygulama Konuları -Vlan

ismailsari isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow VLAN, Access List Konfigurasyonu

Merhaba

Ben Bilişim Teknolojileri-Ağ İşletmenliği 11.Sınıf öğrencisiyim.İstanbul Tuzla da oturuyorum.Sınıfı geçmem için Ağ Sistemleri dersinden geçmem gerek.Uygulama sınavı için uygun bir fiyata özel ders verecek birini arıyorum...

Uygulama Konuları
    -Vlan
    -Acc List
    -Telnet,Server

Sınav Tarihim: 01.07.2008

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Arrow

Server derken neyi kasdediyorsunuz anlamadım.

Telnet 'in zaten öğrenilecek bir şeyi yok. Uzaktan erişim yöntemidir , şifreleri text olaran gönderir ve çok güvenli değildir.

Access List Uygulamarı ve hatta konfigurasyon video'ları forum'da var izleyebilirsiniz.
    Uygulama Yapmanız için Packet Tracer 4.11 indirmeniz yeterlidir ( forumda var )

VLAN konfiguraasyonu ve ayrıntıları da forum'da var yine Packet Tracer ile uygulama yapabilir anlamadığınız yeri sorabilirsiniz...

Bence özel ders almanıza gerek yok ama siz bilirsiniz ...

ismailsari isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

siteyi gezemedim şimdi incelicem...

Server derken şu; hoca ek olarak soru soruyo server a kopyalayın, internete çıkarın vs.

Paket Tracer üstünde sınav...

+ Konuyu Cevapla