Zoom 5651-X4 ADSL2+ Modem Router Soru
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Zoom 5651-X4 ADSL2+ Modem Router Soru

Benim modemimin markası Zoom Model 5651 X4 ETHERNET/USB ADSL 2/2+Modem http://www.zoom.com/products/adsl_overview.html Ben DynDns.com dan heap aldım ornek.dyndns.org adlı yapmak istedigim şu modemimde açmış oldugum 3400 nolu portu butaya yönlendirmek ben

Ct-Ct isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Question Zoom 5651-X4 ADSL2+ Modem Router Soru

Benim modemimin markası
    Zoom Model 5651 X4 ETHERNET/USB ADSL 2/2+Modem

http://www.zoom.com/products/adsl_overview.html

Ben DynDns.com dan heap aldım ornek.dyndns.org adlı yapmak istedigim şu modemimde
    açmış oldugum 3400 nolu portu butaya yönlendirmek ben modemime girip
    Advanced Setup > virtual server kısmından portu açıyorum

3400 3400 3400 TCP 10.0.0.12

benim localde IP im 10.0.0.12 ve port test etme programı ile taratınca local de
    evet port açıktır diyo şimdi ben bu portu bu ornek.dyndns.org adlı hizmete 3400
    porta yönlendirmek istiyorum yani ornek.dyndns.org den remoteden gelen 3400 portundan
    gelen istek direk çalişsin. biraz arastırma yapyım DMZ ayarlarına girdim ama olmadı
    yardımcı olursanız sevinirim. Tesekkurler

Hidayet Kurtulmuş isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

elınde kendıne aıt domaın olsa dns kayıtlarından yonlendırısın kendı modemının ipsını yazar fakat bu senın aldıgın ornek adreste dns kayıdını degıstırebılıyormusun bılmıyorum eger degistırıyorsan yaparsın degıstıremıyorsan yapamazsın
    orneklersek
    blabla.com u al blabla.com'ın Dns Kayıdını senın statıc ip'ne yonlendır sorunun cozulmus olur.

+ Konuyu Cevapla