Cisco PIX 515E Firewall ile internete çıkamıyorum.
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco PIX 515E Firewall ile internete çıkamıyorum.

herkese merhaba network ağımda daha önce Zyxel 660H-61 tipi modem vardı.internete çıkmak için bundan çıkıp cisco pix 515E cihaza giriyordum .bundanda çıkıp DXS-3326 Gigabit swich e giriyordum ve diğer swich

bimci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Unhappy Cisco PIX 515E Firewall ile internete çıkamıyorum.

herkese merhaba
    network ağımda daha önce Zyxel 660H-61 tipi modem vardı.internete çıkmak için bundan çıkıp cisco pix 515E cihaza giriyordum .bundanda çıkıp DXS-3326 Gigabit swich e giriyordum ve diğer swich ler e dağılıyordu.ancak bu modem arızalandı.onun yerine yine aynı marka P-660HW-TI tipi modem alıp aynı bağlantıları sağladığımda internete çıkamaz oldum.Pix cihazını devreden cıkardığımda ise internete çıkabiliyorum.Şu anda pix cihazını kullanamıyorum,ama bunu kullanmak istiyorum.bu neden oluyor modmde veya pix cihazında ayarlamam gereken yerlermi var .bu konularda fazla bilgi sahibide değilim.bilen arkadaşların yardımlarını bekliyorum.saygılarımla

root Guest

her iki modemin ayarlari da olsa idi sanirim sorunu daha cabuk cozebilirdik. peki o zaman modem'in internet bacaginda pix varsa bu pix uzerinde eski modem icin bir tanim varmiydi? (ip, mac vs.) keske conflari buraya paste edebilsen..

+ Konuyu Cevapla