Cisco Eğitimi (CCNA, CCNP)
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 1. Sayfa 12 SonuncuSonuncu
Toplam 15 sonuçtan 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco Eğitimi (CCNA, CCNP)

İnternet üzerinden Cisco eğitimi veren site var mı ? Cisco eğitimi veren merkezler ya Ankara, ya İstanbul gibi büyük illerdir. Malatya da Diyarbakırda oturan bir kimse bu eğitimi almak istese

Marks44 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Unhappy Cisco Eğitimi (CCNA, CCNP)

İnternet üzerinden Cisco eğitimi veren site var mı ? Cisco eğitimi veren merkezler ya Ankara, ya İstanbul gibi büyük illerdir. Malatya da Diyarbakırda oturan bir kimse bu eğitimi almak istese ve buralara gitme imkanı bulunmuyorsa bu eğitimi internet üzerinden alabilir mi ? Doğrusu ben bu eğitimleri almak istiyorum ancak memur olmam dolayısıyla bu eğitimlerin verildiği merkezlere gitme imkanım yok.

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Arrow

Alıntı Marks44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnternet üzerinden Cisco eğitimi veren site var mı ? Cisco eğitimi veren merkezler ya Ankara, ya İstanbul gibi büyük illerdir. Malatya da Diyarbakırda oturan bir kimse bu eğitimi almak istese ve buralara gitme imkanı bulunmuyorsa bu eğitimi internet üzerinden alabilir mi ? Doğrusu ben bu eğitimleri almak istiyorum ancak memur olmam dolayısıyla bu eğitimlerin verildiği merkezlere gitme imkanım yok.
    merhaba Marks44
    Cisco alanında bildiğim kadarıyla emin olmamakla birlikte böyle bir sistem henüz yok.
    Yalnız bu eğitimi bazı üniversitelerde de verildiğini biliyoruz. Eğer istanbul , izmir , ankara gibi şehirlere ulaşma imkanınız yoksa yakınınızda bu eğitimi veren üniversitelerden bu eğitimi alabilirsiniz. Bunun haricinde " Sistem Yayıncılık " tarafından dağıtılan kitabı alıp bu kaynaktan çalışabilirsiniz. Bahsedilen kitap Wendel Odom tarafından yazılmış olup Türkçe'ye çevirilmiştir.

Onun haricinde görsel kaynak arıyorsanız Sitemizde Bazı Cisco video'larını bulabilirsiniz. Çok yakında daha çeşitli kaynaklarla bunu pekiştirmeyi düşünüyoruz.

Bu sadece Cisco için geçerli değil sitemizde MCSA , MCSE , MCDST , CEH , Linux vs. içerikli video'larla arşivimizi en kısa zamanda genişletmeyi düşünüyoruz.

Ayrıca Cisco sınavlarında çıkan " gerçek soruları " sitemizden indirebilir ve ne tarzda sorular geldiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

gandalf_3466 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Thumbs up

Alıntı System Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba Marks44
    Cisco alanında bildiğim kadarıyla emin olmamakla birlikte böyle bir sistem henüz yok.
    Yalnız bu eğitimi bazı üniversitelerde de verildiğini biliyoruz. Eğer istanbul , izmir , ankara gibi şehirlere ulaşma imkanınız yoksa yakınınızda bu eğitimi veren üniversitelerden bu eğitimi alabilirsiniz. Bunun haricinde " Sistem Yayıncılık " tarafından dağıtılan kitabı alıp bu kaynaktan çalışabilirsiniz. Bahsedilen kitap Wendel Odom tarafından yazılmış olup Türkçe'ye çevirilmiştir.

Onun haricinde görsel kaynak arıyorsanız Sitemizde Bazı Cisco video'larını bulabilirsiniz. Çok yakında daha çeşitli kaynaklarla bunu pekiştirmeyi düşünüyoruz.

Bu sadece Cisco için geçerli değil sitemizde MCSA , MCSE , MCDST , CEH , Linux vs. içerikli video'larla arşivimizi en kısa zamanda genişletmeyi düşünüyoruz.

Ayrıca Cisco sınavlarında çıkan " gerçek soruları " sitemizden indirebilir ve ne tarzda sorular geldiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.
    guzel calismalar yapmissin
    ellerine saglik
    tesekkurler:alkis:

trajectoire Guest

Ben de Cisco eğitimlerini araştırdım ama ne yazık ki internet ortamı üstünden eğitim verilmiyor. Zaten bu eğitimlerin laboratuvar kısmı filan da olduğu için pek de mümkün değil galiba. Ama sysadmin'in söylediği gibi Sistem Yayıncılığın dağıtımı olan kitaptan çalışabilirsin, ben öyle yapıyorum. Kitaptaki bilgileri internetten de bulduğun dökümanlarla birleştirince çok şey öğrenirsin. Ayrıca kitapla birlikte içerisinde lab ortamını bilgisayarında kısmen de olsa tecrübe etmeni sağlayan bir program veriliyor.

berottt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Merhaba ben Cisco nun sitesine gittim ordada sınavlar düzenlenmekteymiş fakat ben sitemizde cisco nun cıkan gerçek soruları bulamadım tam olarak nerde?

dfak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

cisco sınavlarında çıkan soruları takdir edersin ki cisco'nun kendisi dağıtmayacaktır. testking,actualtest,passsure adında dağıtılırlar. daha doğrusu bunlar dağıtır soruları. "testking" şeklinde bi arama yaparsan kullanabileceğin sonuçlar çıkabileceğini tahmin ediyorum. ayrıca forumumuzda mecvuttur. Bkz:http://www.ciscotr.com/showthread.php?t=635

unal61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

bu sekılde gorsel egıtım turkce cd varsa cok ıyıolur

AliPacino isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

arkadaslar su an bende bir kac testking sorusu mevcut. isterseniz size verebilirim.

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Arrow

memnun oluruz muharrem bey.

AliPacino isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

su an dokumanlar malesef yanimda degil. almanyaya dönünce burdan gene temasa gecip, ftp üzerinde hazirlarim.14ünde gei dönecem.su an sadece ccvp icin dokumanlarim mevcut.

+ Konuyu Cevapla