İzmir'de Network Eğitim Desteği
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 9 sonuçtan 1 ile 9 arasındakiler gösteriliyor.
İzmir'de Network Eğitim Desteği

Merhaba, İzmir'de Network konusunda kendisini geliştirmek isteyen öğrenci veya çalışan varsa irtibata geçebilir. Detaylar için mesaj atınız. İyi Çalışmalar Emre OGMEN CCNA, CCDA, [CCNA, CCNP, Network Security] (Cnap), Speciliziation Certificates,

emre_og isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart İzmir'de Network Eğitim Desteği

Merhaba,

İzmir'de Network konusunda kendisini geliştirmek isteyen öğrenci veya çalışan varsa irtibata geçebilir. Detaylar için mesaj atınız.

İyi Çalışmalar
    Emre OGMEN
    CCNA, CCDA, [CCNA, CCNP, Network Security] (Cnap), Speciliziation Certificates, CCIE R&S v4.0/wr

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba,

Kendini geliştirmek isteyen derken paralı özel kurstan mı bahsediyorsunuz?Daha açık bir şekilde yazabilirseniz,pm atmadan önce forumu takip eden arkadaşlar fikir sahibi olabilirler.

Doğru söylüyorsunuz. Şu şekilde açıklayayım o zaman, daimi bir kurstan bahsediyorsak bunu ek iş olarak yaptığımı belirteyim. Ama ÖĞRENCİLERE yardım edebilmek için şu şekilde destek vermeye çalışırım. Ama kişi kendisi çalışıyor ve bu süreç içerisinde desteğe ihtiyacı varsa, yani şöyleki soruları olur, nasıl bir yöntem izlemesi gerektiği kaynak danışmak olabilir vs bunlarla destek verebilirim. Zaten CCNA seviyesine başlamak isteyen birisi biraz destek ve yardım ile gerekli seviyeye hızlı bir şekilde ulaşabilir. Yani kısaca bu şekilde. Her hangi bir konuda danışmak istenirse pm ile bana ulaşın. İyi çalışmalar
    Konu emre_og tarafından (14.11.2011 Saat 22:03 ) değiştirilmiştir.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Biraz daha açacak olursak Eğitimi ücretli , desteği ücretsiz veriyorsunuz diye anladım doğrumudur ?

Evet, planlı programlı ders olarak işlenecekse dediğiniz gibi ücretli eğitim veriyorum. Fakat öğrenci arkadaşların kendilerini geliştirebilmeleri için ve de okul sırasında zaten okulun mali yükleri olduğu için onlara o şekilde yardımcı olmak istiyorum. Böylece iş hayatı için yardımcı olmuş ve belli bir noktadan başlamalarına yardım etmiş olurum.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Bu bilgiler ışığında ilgilenen arkadaşlar pm yoluyla ulaşabilirler , fakat destek olarak buradanda yardımcı olabilirsiniz zira forum ve bizler bunun için varız. Böylece herkes için ve herkesin faydalandığı varolan bir arşive katkı ve paylaşım gerçekleşmiş olur. Yinede iyi niyetiniz için teşekkür ediyoruz.

Merhaba,
    Elinizden geldiği kadarıyla buradan da destek vermeye çalışırsanız memnun oluruz.

Tabiki elimden geldiği kadarıyla buradan da ulaşmaya çalışırım. Fakat birebir çalışmalar daha faydalı olur diye düşünüyorum.

Teşekkürler.Yeni göreviniz hayırlı olsun bu arada.

+ Konuyu Cevapla