CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

Forum Mobil Sürümü Aktif Edilmiştir  
+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
Switch, DNS, VMWare Eğitimi

Arkadaslar ben bi kurumda calısıyorum asıl mesleğim programcılık lakin network hakkında da bilgi edinmek istiyorum kurumumuzda cisco switchler falan mevcut ben nerden baslamalıyım eğitime.. Az cok bilgim var ama yeterli

k4r1zm4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member k4r1zm4 is on a distinguished road

Standart Switch, DNS, VMWare Eğitimi

Arkadaslar ben bi kurumda calısıyorum asıl mesleğim programcılık lakin network hakkında da bilgi edinmek istiyorum kurumumuzda cisco switchler falan mevcut ben nerden baslamalıyım eğitime.. Az cok bilgim var ama yeterli degil bildigim bast şeyler :

vmware kurup kullanmak..
    linux (ircd ve cs 1.6 işleri ile ugrasmıstım yeterli komut bilgim var.)
    windows server 2003 de tcp/ip yapılandırması..
    Dns olusturup domaine dnsleri atamak..

Bunlar bildiklerim nerden ne sekilde devam etmemi önerirsiniz..
    Konu k4r1zm4 tarafından (14.12.2009 Saat 16:06 ) değiştirilmiştir.

belugau isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member belugau is on a distinguished road

cs 1.6=>counter strike?

dayt Guest

merhabalar,
    öncelikle hangi konu ile yardım beklemektesiniz?
    önce şirketinizdeki switchlerden bahsetmişsiniz sonsa WS2003 linux DNS VMware diye devam etmişsiniz.
    eğer tam olarak hangi konuda spesifik olarak belirtirseniz size yardımcı olabiliriz

k4r1zm4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member k4r1zm4 is on a distinguished road

Alıntı belugau Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cs 1.6=>counter strike?
    evet hocam counter strike..

Alıntı dayt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar,
    öncelikle hangi konu ile yardım beklemektesiniz?
    önce şirketinizdeki switchlerden bahsetmişsiniz sonsa WS2003 linux DNS VMware diye devam etmişsiniz.
    eğer tam olarak hangi konuda spesifik olarak belirtirseniz size yardımcı olabiliriz
    Ben size sadece bildiklerimi söyledim bu asamadayım cisco ve diğer network bilgileri icin neler yapmalıyım nerlerden baslamalıyım.. Cisco yapılandırmaları nasıl yapılmakta , hangi dil mevcut vs..

NonStop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    NonStop isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator NonStop will become famous soon enough

ingilizcen iyi olmalı öncelikle ve bu işin cs, vmvare, windows 2003 tcp/ip yapılandırmasıyla pek bir ilgisi yoktur.
    osi katmanlarından ve network cihazlarının nerde nasıl kullanıldığı gibi konulardan başlayaiblirsin ve bol bol ccna dökümanları ve ağ teknolojileri hakkında temel seviyede kitap/dökümanlar okumakla en azından teknik bilgi kısmını halletmiş olursun.

Alıntı Oruç_Akpınar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ingilizcen iyi olmalı öncelikle ve bu işin cs, vmvare, windows 2003 tcp/ip yapılandırmasıyla pek bir ilgisi yoktur.
    osi katmanlarından ve network cihazlarının nerde nasıl kullanıldığı gibi konulardan başlayaiblirsin ve bol bol ccna dökümanları ve ağ teknolojileri hakkında temel seviyede kitap/dökümanlar okumakla en azından teknik bilgi kısmını halletmiş olursun.
    Cok tesekkür ederim hangi kitaplar ve dökümanları tavsiye edersiniz osi katmanları temel baslangıc olarak mı görmeliyim

+ Konuyu Cevapla

Bu Konu İçin Etiketler