Yurtdışı Network Eğitimleri
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
Yurtdışı Network Eğitimleri

Merhaba arkadaşlar forumu elimden geldiğince takip ediyorum genel manada cisco eğitimim olmadığından pek makaleler ve sorunlar için açılan konulara bakamıyorum ben 2006yılında mcse eğitimi aldım sonrasında iş dünyasına girdim sistem

vitamin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Yurtdışı Network Eğitimleri

Merhaba arkadaşlar forumu elimden geldiğince takip ediyorum genel manada cisco eğitimim olmadığından pek makaleler ve sorunlar için açılan konulara bakamıyorum
    ben 2006yılında mcse eğitimi aldım sonrasında iş dünyasına girdim sistem tarafı güzel server lar falan ama benim aklımda hep network var cisco tarafına tamamen kaymak istiyorum aynı zamanda halkla ilişkiler mezunuda oluyorum bu yıl
    gelecek için kariyer planlaması yaptığımda bulunduğum şirket iyi maddi olarakda tatmin edici ama burdaki konumum 5yılda geçse olduğum yerden 1 adım öteye gidemez daha çok kullanıcı sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalıyorum ve bu bana bişey katmıyor türkiyede cisco eğitimlerini araştırıyorum ccna ve ccnp almaya kalktığında iyi bi yer bilgeadam btegitim gibi 4-5000tl yi gözden çıkarmak gerekiyor ve ccna ccnp olsak bile çalışma alanları snırlı deneyim olmadığından, ccna almak istiyorum ama eğitim bittikten sonra bu firmada ciscoluk bişey yok napabilirim konusunda düşünceliyim
    bu sebepten geçenlerde yurtdışı sertifikasyon ve maaşlı staj gibi programlarla ilgili yurtdısı danısmanlık yapan fırmaların web sıtelerınden bılgı edındım az cokda arastırdım
    amerıkada sertıfıkasyon eğitimi veren unıversıteler var eğitim bittikten sonra 18aya kadar maaslı staj ımkanı sunuyor egıtımlerde 5000$ civarı,
    düşünüyorum burda 4-5000ytl eğitime verip uygulamada başarısız olmaktansa böyle bir programa dahil olup 2sene kadar yurtdısında kalıp elımde ıyı bı unıversıteden alınmıs egıtım belgesı (ccna,ccnp bana kalmıs tabi)süper akıcı bır ıngılızce ve yurtdısı deneyımı olmus olur
    sitemizde ciscoda üstad denilecek seviyede bilgili deneyimli abilerim böyle bir programa katılmam konusunda düşüncelerinizi benle paylaşırsa sevinirim
    iyi forumlar...

irony isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba,

Oncelikle eger imkanin varsa BTegitime gitmeni oneririm. Bende oranin degisik kurslarina katildim ve Oradaki hocamin sayesinde ilk is deneyimimi elde ettim. BTEgitim egitimin yaninda ogrencilerine referans olarak is hayatina girmelerine yardimci oluyor. Hatta bu is deneyimim daha mezun olmadan oldu. Daha sonra ikinci isime de yine bu kurum araciligi ile basladim. Ozetle BTegitim her alanda ogrencilerine destek oluyor. Bunu bilmeni isterim. Eger ucreti fazla buluyorsan ITU' nun acmis oldugu cisco kurslarina katilabilirsin. Egitmenleri sahsen taniyorum cok deneyimli ve bilgililer.

Ya da kurslara gitmeyip kendi kendini gelistirip, Dynamips gibi similasyon programlari araciligi ile deneyim elde edebilirsin.

turkavfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

bence yurtdısında bu ısın egıtımını almak mantıklı ben tavsıye ederım...

benim anlatmak istediğim uygulama alanı yurtdışında görüşrüğüm yerler eğer yetkinliğin varsa sertıfıka deneyım gıbı egıtım bıttıkten sonra 18ay maaslı staj yapabılıyosun yanı ogrendıklerını uygulama alanında ben burdakı egıtımın parasında degılım gıdersem btegıtıme gıderım zaten ama benım demek ıstedıgım uygulama alanı 18ay yurtdışı deneyımı

turkavfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

bende cok mantıklı oldugunu soyluorum hem egıtımın bıttıgı gıbı ısın hazır hem amaerıka gıbı bı yerde cısco ustune staj yapıcaksın hemde cok ıyı bı ıngılızcen olucak...turkıye ye dondugunde gusel bı ıs bulmaman ıcın hıc sebep yok ...

teşekkürler ben bununla ilgili çalışmaları hızlandırayım cv istediler benden iş için danışman firma onu hazırlayayım

+ Konuyu Cevapla