tavsiye
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
tavsiye

Arkadaşlar bilişim konusunda kariyer yapmak istiyorum bunun için linux eğitimi almak istiyorum bana önerebileceğiniz iyi bir kurs var mı? Ben itü yü düşünüyorum ama çok kararsızım bir sürü kurs var

demir1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart tavsiye

Arkadaşlar bilişim konusunda kariyer yapmak istiyorum bunun için linux eğitimi almak istiyorum bana önerebileceğiniz iyi bir kurs var mı? Ben itü yü düşünüyorum ama çok kararsızım bir sürü kurs var tütev,network akademi,bt akademi sizce hangisi kafayı yiyeceğim resmen belirtmek isterim linux sertifikalarını almak istiyorum ve zamanım çok değil hani bir kurstan memnun kalmazsam diğerine giderim yapamam bu yüzden temelden iyi eğitim almam gerek yardımlarınızı bekliyorum

a.guven isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

İstanbul Teknik Üniversitesi'nde ki Linux eğitimleri oldukça başarılı.

demir1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

itü de eğitim içeriğine baktım tütevdekine göre daha az sanki ama ben bilmediğim içinde öyle gelmiş olabilir belki.

+ Konuyu Cevapla