Voice iş Olanaklari
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
Voice iş Olanaklari

Selamlar, Almanya dogumlu Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi, Berlin Teknik Ünversitesinden mezun Elektronik Yüksek Mühendisiyim ve Telekomunikasyon alaninda, bilhassa Cisco Voice cözümlerinde, tecrübeliyim. CCNP Voice ile CCNP Security sertifiklarina sahibim. 4 Yila

AliPacino isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Voice iş Olanaklari

Selamlar,

Almanya dogumlu Türkiye Cumhuriyeti Vatandasi, Berlin Teknik Ünversitesinden mezun Elektronik Yüksek Mühendisiyim ve Telekomunikasyon alaninda, bilhassa Cisco Voice cözümlerinde, tecrübeliyim. CCNP Voice ile CCNP Security sertifiklarina sahibim. 4 Yila yakin zamandir Almanyada Freelancer olarak görev almaktayim. Askerligimi yapmis bulunmaktayim. Türkiye piyasasindaki imkanlar konusunda bilgi edinmek istiyorum, bilhasa proje bazli Freelance olanaklarinla ilgiliyim. Tabiki Cisco alaninda calismakta olan Arkadaslarla tanismak istiyorum. Naspise gelecek ay Istanbulda olacam ve bir kac Arkadasida Yemege davet edeyim diyorum. Saygilarimla.

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Selamlar;

bu aralar piyasada voice uzmanı eksikliği var, bir çok firma voice personeli arıyor yada ellerindekileri kaçırmamaya çalışıyor. Ben iş bulma konusunda sıkıntı çekiceğinizi sanmıyorum.

Hypnotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator

Selam,

Hakan'ında bahsettiği gibi Türkiyede UC tarafında açık var bayağı. Daha doğrusu tecrübeli UC bilen kişi sayısı az. Bence çok rahat iş bulabilirsin ama biraz zaman gerekebilir. Özellikle R&S ve Voice alanlarında advance düzeyde tecrübeli kişiler daha çok aranıyor. İş aramaya çıkarsın hiç iş bulamazsın. Birde bakarsınki bir anda 4-5 büyük firmadan teklif gelir. İstanbula geldiğinde görüşebiliriz.

Kolay gelsin,
    Başarılar.
    //
    Ben senin beni pingleyebilme ihtimalini sevdim.
    Ben seninle bir gün bir debug çıktısında,
    Ben seninle sadece bilmek zorunda kalanların bildiği bir routing tablosunda olabilme ihtimalini sevdim.
    //

Paylasimlariniz icin tesekkürler. Genel durum iyi gibi. Bir Freelance piyasasi varmi, proje bazinda calisirmi gibi konular hakkinda fazla bigli bulamadim. Bir egitim sirketinle temastaydim gecen sene, bir Freelance piyasasi oldugundan bahsetmislerdi bana. Almanyada böyle piyasalara giris yapabilmek icin bir kac Portal var mesela. Türkiye icin bulamadim. Bu arada CCIE Voice calismalarinizda basarilar dilerim Oruc Bey. Bende INE Labs'in Workbook'larinla calismaktayim. 18.10.2012 ile 20.10.2012 arasi Istanbulda görüsebilirsek sevinirim.

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı AliPacino Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paylasimlariniz icin tesekkürler. Genel durum iyi gibi. Bir Freelance piyasasi varmi, proje bazinda calisirmi gibi konular hakkinda fazla bigli bulamadim. Bir egitim sirketinle temastaydim gecen sene, bir Freelance piyasasi oldugundan bahsetmislerdi bana. Almanyada böyle piyasalara giris yapabilmek icin bir kac Portal var mesela. Türkiye icin bulamadim. Bu arada CCIE Voice calismalarinizda basarilar dilerim Oruc Bey. Bende INE Labs'in Workbook'larinla calismaktayim. 18.10.2012 ile 20.10.2012 arasi Istanbulda görüsebilirsek sevinirim.
    sadece freelanca olarak bu piyasada çalışan çok kişi bilmiyorum açıkçası. Eğitim kurumları bu şekilde hizmet verebiliyorlar ancak işi yaptırıcak olan firma her zaman karşısında freelanca çalışıcak bir birey görmek yerine bir firma ile muhattap olmayı, sürekli ulaşabilicekleri bir contact görmek istiyorlar zirâ bu ülkede herhangi bir müşteriye vericeğiniz en ufak bir destek artık sizi bekleyen ardı arkası kesilmeyecek şekilde 7/24 telefonunuzun çalması demek )

Nexus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator - Founder

Bir kurum olarak her zaman verdiği hizmetin arkasında duracak bir kurum veya firma isteriz. Freelance kimse ile çalışmadık... Devlet kurumları olarak hizmet alımları ihale vb. şekilde olduğu için hep bu tip işlerin arkasında kurum ve firmalar oluyor.

Bende kısmetse CCNP Voice almak istiyorum. İnşallah dilediğiniz olur..
    “Bir kez kaçar uçurtman, sonra gökyüzüne küser insan…”

Arkadaslar Istanbuldayim. Yemege davet teklifim güncelligini kaybetmedi yani,

Kimseden ses cikmayinca, Istanbulda ac kaldim. Lakin Mersin'de Tantuni, Ciger Kebap, Bursa'dada Iskenderimi kendim yedim, Arkadaslar

+ Konuyu Cevapla