MEB Sözleşmeli Bilişim Personeli
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
MEB Sözleşmeli Bilişim Personeli

http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyu...mpersoneli.pdf Networkçü de alınıyor bir kaç tane CCNP CCSP istiyorlar. Ayrıntılar yukarda.

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart MEB Sözleşmeli Bilişim Personeli

http://www.meb.gov.tr/duyurular/duyu...mpersoneli.pdf
    Networkçü de alınıyor bir kaç tane CCNP CCSP istiyorlar. Ayrıntılar yukarda.

ahmeter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Süper maaşlar hakikaten.Büyük konuşmak istemiyorum ama parası ne olursa olsun asla ve de asla kamu'da çalışmak istemem.
    İşimiz gereği devamlı kamu kurumlarının işini yapıyoruz Ankara'da.Genelleme yapmıyorum,hakikaten işinin ehli adamlar da var,zaten sistemleri yürüten bu adamlar ama öyle bir adam kayırma var kı,seri portu kullanarak Cisco AP'ye erişemeyen bir sistem çözümleyiciy(!!)'ye denk geldim,inanamadım.Laptop'un arkasındaki monitör girişine seri kabloyla girmeye çalışan adamlar var.Tuhaf....

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Şu sıralar Fatih projesi gündemde olduğu için pek MEB de çalışmak akıl karı değil diye düşünüyorum projeyi yakınen bildiğim için

Alıntı ahmeter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper maaşlar hakikaten.Büyük konuşmak istemiyorum ama parası ne olursa olsun asla ve de asla kamu'da çalışmak istemem.
    İşimiz gereği devamlı kamu kurumlarının işini yapıyoruz Ankara'da.Genelleme yapmıyorum,hakikaten işinin ehli adamlar da var,zaten sistemleri yürüten bu adamlar ama öyle bir adam kayırma var kı,seri portu kullanarak Cisco AP'ye erişemeyen bir sistem çözümleyiciy(!!)'ye denk geldim,inanamadım.Laptop'un arkasındaki monitör girişine seri kabloyla girmeye çalışan adamlar var.Tuhaf....
    Kamuyla sürekli çalışan birisi isen buna şaşırmaman lazım
    Mr.google knows everything , ask to him...

+ Konuyu Cevapla