Network ve Security Mühendisi İş İlanı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

Konu Kilitli
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Network ve Security Mühendisi İş İlanı

Merhaba Arkadaşlar, Network ve Security konusunda deneyimli, Cisco, Checkpoint ailesi ile daha önce çalışmış, Wireless, DDoS Protection konularında bilgi sahibi olan uzman arkadaşlar arıyoruz. Pozisyon ile ilgilenen arkadaşlar bana kısa

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Standart Network ve Security Mühendisi İş İlanı

Merhaba Arkadaşlar,

Network ve Security konusunda deneyimli, Cisco, Checkpoint ailesi ile daha önce çalışmış, Wireless, DDoS Protection konularında bilgi sahibi olan uzman arkadaşlar arıyoruz. Pozisyon ile ilgilenen arkadaşlar bana kısa bir özgeçmiş ile e-mail atabilirse diğer tüm detayları ve şirket bilgisini mail üzerinden paylaşabilirim.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Ben geliyim buarada İL bilgisi eksik olmuş...
    Mr.google knows everything , ask to him...

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Alıntı GhoSt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben geliyim buarada İL bilgisi eksik olmuş...
    Selam, ili bilerek yazmadım çünkü Istanbul, Ankara, Kocaeli gibi şehirlerde çalışma imkanı var daha çok gelen cv'lerin hangi şehirler yazdığı önemli. Gönder abi cv hemen paylaşayım yönetimle.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

yok ben düşünmüyorum şimdilik sen bana özelden biraz bilgi ver de tanıdık varsa uyan yönlendirelim
    Mr.google knows everything , ask to him...

sickness isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı root Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Network ve Security konusunda deneyimli, Cisco, Checkpoint ailesi ile daha önce çalışmış, Wireless, DDoS Protection konularında bilgi sahibi olan uzman arkadaşlar arıyoruz. Pozisyon ile ilgilenen arkadaşlar bana kısa bir özgeçmiş ile e-mail atabilirse diğer tüm detayları ve şirket bilgisini mail üzerinden paylaşabilirim.

Saygılar,
    Merhabalar. Dusundum de, ben bunlarin hemen hemen hicbiri konusunda 'deneyimli' degilim. Ancak, yapabilirim diye dusunuyorum. Tabii birtakim Cisco cihazlariyla calistim,Wireless bilirim. ddos da kulak dolgunlugum var. Security'ye ciddi anlamda merakim var. Birazcik egitimle isin hakkindan gelirim diye dusunuyorum. İlgilenir misiniz?

Konu Kilitli