Network Mühendisi Aranıyor
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
Network Mühendisi Aranıyor

Merhabalar, Genel Müdürlük ofisi İstanbul'da, teknik ofisi Ankara'da bulunan şirketimiz için Kıdemli Network Mühendisi arayışımız bulunmaktadır. Şirketimiz ile ilgili detaylara :: ve iddaa linkleri üzerinden ulaşabilirsiniz. Başvurularınız ve her türlü

bpaksu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Exclamation Network Mühendisi Aranıyor

Merhabalar,

Genel Müdürlük ofisi İstanbul'da, teknik ofisi Ankara'da bulunan şirketimiz için Kıdemli Network Mühendisi arayışımız bulunmaktadır.

Şirketimiz ile ilgili detaylara :: ve iddaa linkleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başvurularınız ve her türlü sorularınızla ilgili olarak benimle ([email protected]) iletişime geçebilirsiniz.

Qualifications:

- University degree in computer science/engineering,
    - Extensive working experience in Network Administration (CISCO swithces, ASAs, routers, ACE and Communication management),
    - Ability to troubleshoot issues related to Telcom providers and other third parties,
    - At least 3 years working experience in a similar position,
    - CCNA and CCNP certifications (ICND 1 & 2, Security and Voice),
    - Basic knowledge of Unix/Linux Operation Systems,
    - Basic DB (Oracle & MS- SQL) administration skills,
    - Excellent written and oral communication skills in English,

Job Description:

- Central System LAN and WAN monitoring, configuration and troubleshooting,
    - Standard working hours and shift program (09:00 - 18:00, 07:00 - 16:00 or 16:00 - 00:00, 2 days off in a week)

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Personel nerde görev yapacak bilgi verir misiniz? ( Ankara & İstanbul )

Ankara'daki ofisimizde görevlendirilecek. Yöneticimiz yabancı kökenli olduğu için (direkt Müdüre raporlama yapılıyor) İngilizce seviyesinin iyi olması teknik beceriler kadar önemli bizim için.

root isimli Üye şimdilik offline konumundadır Moderator

Merhabalar, öncelikle web sitemiz üzerinde de ilana yer vermiş olduğunuz için teşekkür ediyoruz. Şirketi biliyorum ve yöneticiyi tanıyorum, başvuruda bulunmak isteyen arkadaşlar mutlaka ingilizce konuşabilir, anlaşabilir seviyede olmalıdır diyorum. Dilerim aradığınız uzman arkadaşı bulabilirsiniz.

CiscoTR ailesi olarak başarılar diliyoruz.

garip isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

bu konuyla ilgili olarak birşey sormak istiyorum. verilen ilana ait özellikte bir network engineer in yurtdışında aranılırlığı ne kadar? bilgisini paylaşmak isteyen var mı?

Merhaba,

Konu ile ilgili deneyimli arkadaşlar daha detaylı yanıt verebilirler diye düşünüyorum ancak bizim şirketimizde de yurtdışı bağlantıları var ve ilerleyen dönemlerde diğer üllkelerdeki operasyonların yönetimi /kontrolü gibi durumlarda kısa dönemli seyahatler kendisinden talep ediyor olacağız.

Ekip içerisinde her program ve konudan sorumlu farklı çalışanlar olduğundan sitedeki diğer konu başlıklarında karşılaşılan sistem - network iş tanımı bizde kesinlikler ayrılmış durumda. Oracle, MS, UNİX/Linux ve Cisco ile ilgilenen farklı çalışanlar olduğundan bizim aradığımız pozisyon da tamamen cisco ürünleri ile ilgili olarak görev yapacak.

+ Konuyu Cevapla