Network Teknisyeni ve Sistem Uzmanı Aranıyor
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Network Teknisyeni ve Sistem Uzmanı Aranıyor

ilanımız başvuru yapmış olan arkadaşlar; başvuruların geneli değerlendirilmiş,aradığımız özellikler konusunda mutabık olduğumuz cv'ler doğrultusunda ilgili görüşmeler yapılmış olup,diğer gelen başvurularda iş süreç durumlarına göre(mevcut projeler konusunda değerlendirmek açısından) değerlendirmek için

ANKA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Network Teknisyeni ve Sistem Uzmanı Aranıyor

ilanımız başvuru yapmış olan arkadaşlar;
    başvuruların geneli değerlendirilmiş,aradığımız özellikler konusunda mutabık olduğumuz cv'ler doğrultusunda ilgili görüşmeler yapılmış olup,diğer gelen başvurularda iş süreç durumlarına göre(mevcut projeler konusunda değerlendirmek açısından) değerlendirmek için sakladığımızı belirtmek isteriz.
    başvuru yapan arkadaşlarımıza ve Ciscotr ailesine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.
    Saygılarımızla.

Merkezi Ankara'da bulunan ofisimize;

Uzman,Yarı uzman için Aranan Nitelikler:
    Tercihen üniversitelerin ilgili birimlerinden mezun veya kendisini yetiştirmiş
    Minimum 2-3 yıl tecrübeli
    Linux işletim sistemleri,Windows Server ailesi ve Active Directory yönetimi konularına hakim.
    Konfigürasyon, yönetim, bakım, yazılım güncellemeleri,kkonusunda deneyim sahibi veya geliştirebilecek
    LAN,WAN,TCP/IP,wireless teknolojileri ve ağ yönetimi konularında yeterli
    5651 konusunda bilgi sahibi ve yazılım süreçlerini manage edebilecek ve ilgili cihaz conf & topoloji oluşturabilecek (verilecek eğitim sonrasında işi sahiplenecekler için bu konuda zorluk çekmeyeceği garantisi verilir.)

• Eğitim Derecesi : Tercihen ilgili birimlerden mezun
    • Deneyim Süresi : 2-3 yıl
    • Çalışma Şekli : Tam Zamanlı
    • Diğer Bilgiler : Ankara dışındaki görevlerde de çalışabilecek, esnek çalışma saatlerine uyumlu.

Junior Personel için;
    İlgili sektörde çalışmış,saha kurulum süreçlerinde destek verecek,
    Zaman içinde kendisini geliştirebilecek (gerekli tüm eğitim sağlanacaktır)
    Network ve Bilgisayar bilgisi kurulum için yeterli olduğuna inanan,
    Ehliyeti olan ,
    Tercihen ilgili okul(lise,MYO,Üniversite) mezunu elemanlara ihtiyaç vardır.

Başvuru yapacak Arkadaşların çalışma yeri Ankara-Beysukent olacaktır.
    Başvurularını ulaşım ve mekan durumlarını göz önüne almaları ve ona göre yapmaları gerekmektedir.

başvuru yapmayı düşünen arkadaşlar : [email protected] adresine CV 'lerinizi göndermenizi rica ederim.
    Konu ANKA tarafından (16.01.2012 Saat 10:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: İlan sona erdirme konusu hk.

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Ateş Bey merhaba,

Özel mesaj atarak ilanınızla ilgili benimle iletişime geçip,bir konu hakkında şikayet edenler oldu.
    Forum moderatörlerinden biri olarak bunu sizinle paylaşmak durumundayım.Gelen 4 mesajda da sizinle, verdiğiniz mail yoluyla iletişime geçtikleri halde sizden hala olumlu veya olumsuz cevap bekleyen arkadaşlar varmış.Şayet vermiş olduğunuz ilanla ilgili ,firmanıza aradığınız arkadaşları bulduysanız, buradan bunu duyurmanız rica ederiz.Aksi halde ilanın güncel olup olmadığı konusunda şikayetler bizlere geliyor.

İyi çalışmalar...

+ Konuyu Cevapla