Network işi arıyorum
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
Network işi arıyorum

Arkadaşlar CCNA eğitimi alıyorum. 3.kurdayım Lise hayatımda 2 sene network gördüm CCNA discovery müfredatımıza eklenmişti. şimdi de sertifikayı alıcam büyük ihtimalle 20 yaşında olmam mesleğim için bazı mulakatlarda dezavantaj oluşturdu

sendrom123 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Network işi arıyorum

Arkadaşlar CCNA eğitimi alıyorum. 3.kurdayım Lise hayatımda 2 sene network gördüm CCNA discovery müfredatımıza eklenmişti.
    şimdi de sertifikayı alıcam büyük ihtimalle 20 yaşında olmam mesleğim için bazı mulakatlarda dezavantaj oluşturdu tecrübem yok çünkü.
    kendimi geliştirebileceğim iş imkanı arıyorumi (ISP'ler olabilir , Saha çalışmaları olabilir vs.)
    Konu sendrom123 tarafından (10.08.2011 Saat 05:25 ) değiştirilmiştir.

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Para önemli değil, önemli olan iş öğrenmek diyorsanız, İŞKUR'un staj programları var. İŞKUR'a gidip bilgi alabilirsiniz. Herhangi bir işletme talep edebilir ya da siz işletmeye teklif edebilirsiniz. 6 ay sürecek Staj programlarınsa İŞKUR tarafından günlük 15 TL ücret ödeniyor ve yine İŞKUR sigortanızı ödüyor. Tabi burda tecrübe kazanmak öncelikli olmalı.

Google

ebfo45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Daha ayrıntılı bilgi İŞKUR sitesinden

3. Staj Programları
    Kurumca; en az lise, (lise dengi ve üstü) düzeyindeki eğitim kurumlarından mezun olmuş kuruma kayıtlı işsizlerinden öğrenci olmayanlar arasından mesleki yeterliklerini geliştirebilecekleri staj programları düzenlenmektedir. Programlar en az 10 çalışanı bulunan işyerlerinde düzenlenir. Kamu kurum/kuruluşlarında staj programları uygulanmaz. Stajyerler; staj yapacakları işyerlerini, mezun olunan ya da ilgi duyulan alandaki işyerleri arasından, staj eğitimini tamamlayacak niteliğe sahip olması şartı ile kendileri belirlemektedir. İl/Şube Müdürlüklerince ilan edilen işyerleri de Kurum’dan stajyer talebinde bulunabilmektedir.

Programa katılan stajyerlere, staj programına katıldıkları her bir fiili gün için cep harçlığı verilerek ve eğitim süresince iş kazası ve meslek hastalığı sigorta primleri ödenmektedir.

Türkiye İş Kurumu - İşgücü Yetiştirme Kursları

arazss isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

.
    ararsan tanışırız ***********
    Konu trunkmode tarafından (21.11.2011 Saat 21:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: güvenliğiniz açısından özel mesajla irtibata geçiniz

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

İşveren iseniz ilgili başlık altında konu açarak aradığınız nitelik ve şartlardaki iş arayan üyelerle irtibata daha çabuk geçebilirsiniz

+ Konuyu Cevapla