Network Mühendisi / Direktörü Aranıyor
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
Network Mühendisi / Direktörü Aranıyor

TBI TELEMOBİL Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. bünyesinde, görevlendirilmek üzere Network Mühendisi / Direktörü arıyoruz. İşin Tanımı : Cisco ve benzeri network ürünlerinin projelendirme ve konfigurasyon yapabilecek, Ihalelerde teknik cevaplama

zakben isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Network Mühendisi / Direktörü Aranıyor

TBI TELEMOBİL Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. bünyesinde, görevlendirilmek üzere Network Mühendisi / Direktörü arıyoruz.

İşin Tanımı :

• Cisco ve benzeri network ürünlerinin projelendirme ve konfigurasyon yapabilecek,
    • Ihalelerde teknik cevaplama yapabilecek,
    • Network cihazlarının kurulmasını sağlamak, proje adımlarını gerçekleştirmek, teknik boyutta proje veya kuruluş yönetimi yapmak ve gerekli olan konfigürasyonları oluşturmak,
    • Network tasarımı ve entegrasyonu konusunda tecrübeli

Aranan Nitelikler :

• Üniversitelerin Elektrik, Elektronik, Bilgisayar Mühendisliği bölümlerinden mezun,
    • TCP/IP, Routing, Switching konusunda pratik tecrübe sahibi,
    • Tercihen CCNP ve CCVP sertifikalarına sahip,
    • Voip konusunda bilgili,
    • Müşteri ilişkileri konusunda tecrübeli,
    • Seyahat engeli olmayan,
    • Yeni teknolojileri takip eden,
    • Vizyon sahibi,
    • Çözüm odaklı,
    • Sorumluluk alabilecek,
    • Askerliğini hizmetini tamamlamış,
    • B sınıfı ehliyetli

[email protected]

Başvuru adresi : http://www.ciscotr.com/forum/private...=newpm&u=11146
    Konu zakben tarafından (14.06.2011 Saat 11:19 ) değiştirilmiştir.

akyuznet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Direktör seviyesindeki insana konfigrasyon mu yaptırılır?

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Mühendislik yapacak önce proje yapacak 3-5 yıl sonrada CCIE olup direktörlük yapacak. Yanlışmı düşünüyorum ?

akyuznet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

CCIE falan yazmiyor, ancak direktorlere ne konfigrasyon ne de ihalelere teknik cevap yazdiramazsiniz. Adi ustunde direktor. "Network Uzmani / muhendisi" aranıyor yazsalar daha uygun olacak.

bir de bu is ilanlarında fiyat araligi belirtilme olayini Türkiye de bilerek yamiyorlar, bosu bosuna bir suru vakit gidiyor. isveren "ne tutturursak" mantigi icerisinde..
    ornek: SEEK - Solutions Architect - Cisco Job in Melbourne
    bu sekilde adam akilli ilan koysalar ne calisan ne de isveren magdur olmaz.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Hocam mühendislik yapacak bu arada CCIE olacak işte gelişime açık olacak yani diğer fikirlerinize katılıyorum

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Valla ben sabah toplantıya girip öğleden sonra DDF e kablo çektiğimi biliyorum , özel sektörde herşey mümkün
    Mr.google knows everything , ask to him...

syslog2 Guest

Bencede akyüznet haklı , directyor ekip yöneticiliği yapar, şartname konusu ise pre-sales 'ın işidir. Config işini Network Mühendisi yapar, Burası türkiye tabi unutmamak gerek, CCIE olan biri ise; öyle high level kurulumlarda ve config le ile ilgilenmelidr aksi takdirde yaptıtrılan işin şirkete maliyetini artırmış olursun, CCIE birine ADSL ME , configği yaptırsan kendin zarar etmek istiyorsun demekdir,

Direcktor CCIE olmak zorunda değil ayrıca,

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Türkiye'de direktörmüş,uzmanmış,mühendismiş...bunları n yurt dışındaki anlamları ile buradaki anlamları aynı değil ki!!Ben öyle yerler biliyorum ki Ankara'da adam lise mezunu,10 yıldır aynı işi yapıyor,küçük bir firmada,hem teknik müdür hem ag mühendisi hem de direktör.İlanlardaki kelimeleri çok derinlemesine yorumlamamak lazım.webmaster'lara bile ağ uzmanı denen yerler var,o kadar derin düşünmeyin.Türkiye'de direktör arıyorlarsa Ghost arkadaşın dediği gibi sabah toplantıya gider,geri gelince de DDF'e kablo çeker.Bana sorarsan yapmalı,o şekildeki hiyerarşiye karşıyım ama çok istenmiyor böyle şeyler işe alınanlar tarafından.

+ Konuyu Cevapla