CCNA Kursuna Yeni Başladım Parttime iş Arıyorum
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA Kursuna Yeni Başladım Parttime iş Arıyorum

degerli arkadaşlar ben fatih üniversitesi bilgisayar mühendisligi ögrencisiyim...network alanında hep bir merakım vardı ve yazılımcılıktan daha cok seviyodum sonunda cisco ccnaden başlamaya karar verdim..bende bu forumdaki herkes gibi gidebilecegim kadar

demir12 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CCNA Kursuna Yeni Başladım Parttime iş Arıyorum

degerli arkadaşlar ben fatih üniversitesi bilgisayar mühendisligi ögrencisiyim...network alanında hep bir merakım vardı ve yazılımcılıktan daha cok seviyodum sonunda cisco ccnaden başlamaya karar verdim..bende bu forumdaki herkes gibi gidebilecegim kadar ilerieye gitmek istiyorum..ccnaden sonra deneyim ve ögrenme kazanarak ccnp sonra ccnp securıty sonra ise ccıe olmak istiyorum tabii sadece elimde sertifikam olsun icin diye degil artık ömür boyu bu işi yapmak istedigim icin ögrenmek ve bu alanda iyi bir uzman olmak istiyorum...

cisconun ccna kitabı elime yeni gecti ve başladım..yavaş yavaş ilerliyorum her komutu anlamaya uygulamaya vs çalışıyorum sınav nedir şu an zerre bilgim yok..kitabı bitirtikten sonra araştırıcam soru örneklerine felan bakıcam istegim konuma gelmişmiyim eksigim varsa kapatıcam.. önemli olan ögrenmek..ama en gec 2 ay icerisinde ccna olurum..diye düşünüyorum yavaştan bir lan icin switch konfigurasyonu yapabilirimdiye düşünüyorum..

ama bu mesajı buraya yazışım ögrenci harclıgımıda cıkarabilecek ciscoyu ögrenebilecegim bir part time iş aramak yani bir bilgi işlemcinin elinin altında çalışabilirim..kablo cekerim..modem kurarım..zaten başlayan herkes böyle başlamadı mı..bu şekilde hem ilerlerim hemde harclıgımı kazanırım diye düşünüyorum..böyle bir işi nereden bulabilirim veya ne yapmam lazım..yardımcı olabilirmisizni..veya bu iş ilanında böyle bir çalışan arayanlar bana mesaj atarsa sevinirim...

herkese iyi çalışmalar saglıcakla..

karamursel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Konuşmak isterim mesaj atarsan sevinirim.

+ Konuyu Cevapla