Ürün Geliştirme Uzmanı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.
Ürün Geliştirme Uzmanı

Ürün Geliştirme Uzmanı Genel Nitelikler: Telekomünikasyon ve Bilişim Sektörünün ürün geliştirme bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "Ürün Geliştirme Uzmanı" aranmaktadır. Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun Tercihen İşletme, Elektronik, Endüstri,Bilgisayar

Ogrenci1975 Guest

Standart Ürün Geliştirme Uzmanı

Ürün Geliştirme Uzmanı
    Genel Nitelikler:
    Telekomünikasyon ve Bilişim Sektörünün ürün geliştirme bölümünde görevlendirilmek üzere, aşağıdaki özelliklere sahip "Ürün Geliştirme Uzmanı" aranmaktadır.

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun
    Tercihen İşletme, Elektronik, Endüstri,Bilgisayar Mühendisliği mezunu
    Benzer bir pozisyonda en az 3 yıl deneyimli,
    Tercihen telekom/bilişim sektörü tecrübesi olan,
    Microsoft Office ve Ms Project Programlarına çok iyi düzeyde hakim,
    Problem çözme, analiz, planlama ve takip yeteneği olan,
    Takım çalışmasına yatkın,
    İleri seviyede okuma-anlama-yazma-konuşma İngilizce bilgisine sahip,
    Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış
    ilgilenen adaylar ogrenci1975 hesabına mail atmalarını rica ederim.
    NOT:
    İlan için son 2 gün.2 gun içinde işe alım kesinleşecektir.
    Maaş beklentisi yüksek adayları umutlandırmamak ve bizim tarafta filtrelemeyi sağlayabilmek için Balance arkadaşımın belirttiği gibi max: 4000 x 12 brut maaş olduğunu belirtmeliyim
    Voip tecrübesi tercih sebebi olacaktır.

Saygılarımla

alee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arkadaslar,

Bu ilani baska bir baslik altinda gormus ve yorumlaz yazmistik.
    Yine ayni ilan karsimizda.

Soyleyin lutfen ilandan ne is yapacagini cikartabilen oldumu aranizda?

Evet ne istediklerini yazmislar kendi caplarinda, ben tekrar edeyim

- 4 yillik mezun olcak (bi dunya mezun var)

- ms office programini iyi bilcek (bi cok sekreter iyi bilir)

- Problem cozme, analiz ve planlama (bunlari yapamayan insanin is hayatinda yeri yok zaten, yazmaniz kabahat, kim gelipte size ben problem cozmede cok geriyim beni ise alin der)

- Bizi cok umutlandirmicakmis 4 milyar maas veriyomus (kahretsin ki burdaki herkez en az 6 milyara calisiyo, umutlarimiz kirildi)

Bunlari buraya niye yaziyorum? Bu arkadasin ilanini kariyer sitesinde gorsem icimden ne soyliceksem soyler sayfayi kapatir msn de geyigime devam ederdim ama, boylesi ne amacladigini bilen hangi kitleye hitap ettigini bilen teknik insanlarin bulundugu kaliteli bi sitede boylesi amator ilanlari gormek benim kanimca uygun degil. Kaliteli siteye kaliteli ilanlar yakisir, bu ilan bildigimiz ne istedigini bilmeyen ilanlar tarzinda hatta bence bu ilan fake bi ilan ve cv toplamaya yonelik. Cunki ne firma ismi ne dogru duzgun mail ismi ne dogruduzgun vasiflar belirtilmis.

Hypnotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator

ürün geliştirme uzmanı ?
    proje ekibi içerisinde analiz, tasarım, kodlama çalışmalarını gerçekleştirmek, müşteri ortamında kurulum, entegrasyon ve destek hizmet vermek vs vs işlerdir.
    buda;
    bir nevi voip ve network alanında proje yöneticisi tarzında bir iş benim anladığım kadarıyla.

fakat işveren aranılan niteliklerin tam olarak ne olduğunun yada neye tekabül ettiğinini ifade edememiş veya ilandaki beklentilerde ve iş tanımında bir tezatlık var.
    Konu Hypnotic tarafından (14.01.2010 Saat 08:52 ) değiştirilmiştir.
    //
    Ben senin beni pingleyebilme ihtimalini sevdim.
    Ben seninle bir gün bir debug çıktısında,
    Ben seninle sadece bilmek zorunda kalanların bildiği bir routing tablosunda olabilme ihtimalini sevdim.
    //

Cyrusquafir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Selamlar Arkadaşlar;
    Düşünceleriniz süper tamamen katılıyorum.
    Burasıda kesinlikle süper bir site ama firma isminin de burda herkese acık olarak verilmesini ben pek uygun bulmuyorum ki arkadaslarda onu yazmislardir.
    Benim ilanım var ve ismini herkese degil sadece ilgilenenlere özelden mail atarak söyleyebiliyorum ki merak ediyorlar bu konuda beni anladığınız düşünüyorum.
    Yanlış anlaşıldıysam cok özür dilerim.
    Çok teşekkürler...
    Konu Cyrusquafir tarafından (14.01.2010 Saat 11:13 ) değiştirilmiştir.

Ogrenci1975 Guest

Alıntı Cyrusquafir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Arkadaşlar;
    Düşünceleriniz süper tamamen katılıyorum.
    Burasıda kesinlikle süper bir site ama firma isminin de burda herkese acık olarak verilmesini ben pek uygun bulmuyorum ki arkadaslarda onu yazmislardir.
    Benim ilanım var ve ismini herkese degil sadece ilgilenenlere özelden mail atarak söyleyebiliyorum ki merak ediyorlar bu konuda beni anladığınız düşünüyorum.
    Yanlış anlaşıldıysam cok özür dilerim.
    Çok teşekkürler...
    Mail atanlara firma ismini özelden paylaşabilirim.

Diğer suçlamalara(cv toplama vb) cevap vermeyeceğim.Herkes istediği gibi düşünebilir, engel olmazssınız.

Saygılar

alee isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Selam,

Acikcasi sadece ben degil, bi onceki arkadasiniz araciligi ile attiginiz ilanada bi cok burdaki arkadastan cevap gelmisti.

Eger burayi siradan bir kariyer sitesi olarak gormeyip, gercekten ciddiyetle ne aradigini acikca ifade eden bir ilan verirseniz, emin olun daha cok istifade edeceksiniz, yanlis anlasilmamak icin yanlis anlamaya mumkun oldugunca mahal vermemeye gayret gosteriniz ozaman.

Ogrenci1975 Guest

İş tanımı aşağıdadır.

Olmazsa olmazlar:

Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun, Erkek adaylarda askerlik hizmetini tamamlamış olmalarıdır.

İş Tanımı:

Yeni ürünlerin geliştirilmesiyle ilgili tüm faaliyetlerin gerçekleştirilmesi amacıyla;

· Ürün Yönetimi ve Geliştirme ile ilgili süreçlerde yer alır, takip eder, raporlar,

· Gerekli olan konularda diğer departmanların ürünle alakalı süreçlerine Ürün Geliştirme Yönetimi perspektifinde destek verir,

Yeni ürün önerilerinde bulunur,mevcut ürünlerle ilgili geliştirilmesi gereken yönleri saptar, şirket içinde diğer departmanlardan gelen yeni ürün önerileri ve mevcut ürünlerle ilgili önerileri değerlendirir,

Hayata geçirilmesine karar verilen ürünlerle ilgili olarak pazar ve rakip analizi yapar,

Ürün geliştirme sürecini takip eder, riskleri belirler,

Lansman öncesi gereken bilgilendirmeleri yapar.

+ Konuyu Cevapla