Türkiyede Neden Farklı - Sayfa 5
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 Sayfadan 5. Sayfa BirinciBirinci ... 345
Toplam 43 sonuçtan 41 ile 43 arasındakiler gösteriliyor.
Türkiyede Neden Farklı

Kardeşim sen yazıyorsunki bizim dediğimiz şu seçeneğe doğru gitsen sonu mutlu olmasa bize öfke duyarsın söversin bu yüzden sen kendi kararını al. Senin dediğin için o seçeneğe gitmeyeceğim bana da

Ahmet732 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Kardeşim sen yazıyorsunki bizim dediğimiz şu seçeneğe doğru gitsen sonu mutlu olmasa bize öfke duyarsın söversin bu yüzden sen kendi kararını al. Senin dediğin için o seçeneğe gitmeyeceğim bana da kendi mantık çerçevemde yakın olduğu için seçeceğim sonu mutlu olsa da olmasa da sorumluluk bana ait.Benim sorduğum şey sen benim yerimde olsan ne ypardın bu kadar. Sen benim sorumu böyle yazarak cevapsız bıraktın ben hayat felsefesinden bahsetmeni istemediğimden çıkıştım .. Kusura bakma ..Ayrıca son dediğine katılıyorum ne kadar fedakarlık yaparsan yap o kadar karşılık alırsın . Madem böyle niye bu kdar kötümsersiniz ... Tamam bilgsayar ağ ile ilgilenenlere şartlar çok acımasız olabilir madem fedakarlıkla aşılıyor yaparız olur biter .

latinkadir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Ghost hocama laf yok. Ben kendisinin son derece iyi niyetli bir şekilde cevap verdiğini düşünüyorum.

GhoSt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Alıntı Ahmet732 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen yazıyorsunki bizim dediğimiz şu seçeneğe doğru gitsen sonu mutlu olmasa bize öfke duyarsın söversin bu yüzden sen kendi kararını al. Senin dediğin için o seçeneğe gitmeyeceğim bana da kendi mantık çerçevemde yakın olduğu için seçeceğim sonu mutlu olsa da olmasa da sorumluluk bana ait.Benim sorduğum şey sen benim yerimde olsan ne ypardın bu kadar. Sen benim sorumu böyle yazarak cevapsız bıraktın ben hayat felsefesinden bahsetmeni istemediğimden çıkıştım .. Kusura bakma ..Ayrıca son dediğine katılıyorum ne kadar fedakarlık yaparsan yap o kadar karşılık alırsın . Madem böyle niye bu kdar kötümsersiniz ... Tamam bilgsayar ağ ile ilgilenenlere şartlar çok acımasız olabilir madem fedakarlıkla aşılıyor yaparız olur biter .
    İlk başta sorduğun soruda 1,2,3 diye seçenek verip şunumu yapıyım bunumu yapıyım diye soracağına o seçenekleri yapanların o işler hakkında ne düşündüklerini sorsan bende ona göre cevap verirdim , yumuşakça karşılık vermemize rağmen daha hala üste çıkmaya çalışıyosun insanın kendini koruma güdüsüdür bu ama uzatıcak bişiy yok yazdıklarıma önem vermediysen dikkate almadan geçersin bu kadar basit yada başka bir nickle girersin daha sonra

Al bakalım sana aradığın gibi bir cevap = kpss ye gir , devlete kapağı at , yattığın yerden para kazan ok

Kötümser değiliz ekonominin durumu ortada , ben kriz yokken iş aradığımda 7-8 ay boyunca bulamamıştım , sıfırdan network piyasasına girmek gerçekten zor çünkü eğitim yada sertifikasyonla sahaya çıktığında sudan çıkmış balığa dönebiliyorsun ve firmalar işe aldıkları insanlardan direkt yapabilirlik bekliyolar belki haklılarda
    Mr.google knows everything , ask to him...

+ Konuyu Cevapla