ibretlik iş ilanı 2 - Sayfa 3
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 Sayfadan 3. Sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 71 sonuçtan 21 ile 30 arasındakiler gösteriliyor.
ibretlik iş ilanı 2

Android aramaya devam ediyorlar. Bunu da bugün gördüm. Konusunda en az 3 yıl deneyimli, Photoshop,Freehand,Corel,Flash,Dreamweaver,FTP programlarına iyi derecede hakim, HTML,ASP,JAVA,XMLCSS dillerinde deneyimli, Web tasarım ve programlama bilgisine sahip, PDKS,CCTV,ACCESS,ALARM,YANGIN güvenlik

istenmeyentuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Android aramaya devam ediyorlar. Bunu da bugün gördüm.
    • Konusunda en az 3 yıl deneyimli,
    • Photoshop,Freehand,Corel,Flash,Dreamweaver,FTP programlarına iyi derecede hakim,
    • HTML,ASP,JAVA,XMLCSS dillerinde deneyimli,
    • Web tasarım ve programlama bilgisine sahip,
    • PDKS,CCTV,ACCESS,ALARM,YANGIN güvenlik sistemlerinde bilgi sahibi,
    • VPN,SSI ve VPN sistemlerinde deneyimli,
    • Voip altyapısı ve cihazlarda bilgisi olan,
    • Microsoft Server Windows Domain,Active Directory Exchange ve SQL Server konusunda uzman,
    • Linux konusunda tecrübeli,
    • Mail ve dosya sunucularını yönetebilecek,
    • Ağ yapısını ve TCP/IP protokollerini bilen,
    • Windows işletim sistemleri,bilgisayar ağları konusunda bilgi sahibi,
    • Yeni teknolojileri takip eden alternatif çözümler üretebilecek ve sorumluluk sahibi insan ilişkilerinde başarılı,
    • Kendine güvenen,kişisel gelişimine önem veren ve araştırmacı,
    • İşlerin zamanında ve kaliteli bir şekilde yapılmasını sağlayacak,
    • Ehliyeti olan,
    • Seyahat engeli omayan,
    • Bay-Bayan takım arkadaşı aranmaktadır.

İnsanı iş aramaya da tövbe ettirecek hale getirdiler. Birşey demiyorum.

irony isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Bu suna benziyor. Siz bir doktursunuz. Yalniz hastanenin goz uzmani, KBB uzmani, genel cerrah,psikiyatri uzmani sizsiniz. Gunde kac hastaya hakkini vererek bakabilirsiniz ve iyilestirebilirsiniz

turkavfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Güzel ilan

ercanusa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Türkiyede bu kardar genç işsiz oldukça bunlar daha çok şey ister.
    Bugün bir şirkete (?) görüşmeye gittim,içeriye bile almadılar.Kapıdaki adama bugün için görüşmeye çağırdıklarını söyledim,tamam dedi içeriyi aradı,sonuç;

--"efendim mühendisler dışarıda olduğundan görüşmeyi yapacak kimse yok,başka bir gün gelin" .
    ++"Olurmu bugün için görüşmeye çağırdılar,3 araba değişmişim buraya gelene kadar".
    --"Yapacak bir şey yok ".
    İçimden düşündüm olay çıkarsam yine ben zararlı çıkarım,en iyisi lanet olsun deyip gidelim.
    İşte burası türkiye ve 15 yıl okuduktan sonra mühendis olan bir gencin hali,yorum sizin...

Gecmis olsun ercanusa.

Ben olsam ortaligi ayaga kaldirirdim. Adamlarin is ciddiyeti ortada. Sahsen boyle insanlar ile calismak istemem. O nedenle her kosulda sen karli cikiyorsun. Dert etme.

turkavfatih isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Boşver bencede yararına olmuş bu kadar ciddiyetten yoksun bir yerde bu kadar vurdum duymaz ınsanlarla calısmak zaten cokta ıyı bır fıkır degıl.

Teşekkür ederim arkadaşlar,
    Bendecede olay çıkarmak gerekirdi ama sanırım uzun süre işsiz kalmanın verdiği sıkıntı,çok tepkisiz yenik bir insan oluyorsun zamanla.Gerçekten bende olay çıkarmayı çok istedim ancak o gücü kendimde bulamadım.Düşünsene 3 ay aradan sonra bir iş görüşmesine çağrılıyorsun, bir hafta boyunca hazırlanıyorsun ve büyük bir umutla yola çıkıyorsun.Uzun bir yolculuğun ardından şirkete vardığında kapıdan geri çeviriyorlar, o an dizlerinin bağı çözülüyor inanki,çok güçsüz ve çaresiz hissediyorsun kendini.

Bence boyle hissetmemelisin. Suan calismiyor olmanin sebebi sen degilsin ki. Turkiye'deki is kosullarini sende biliyorsun. Bu senin vasifsiz oldugundan kaynaklanmiyor. Is verenlerin kendi cikarlari dogrultusunda hareket etmesinden kaynaklaniyor. Sonucta ben 2008' in sonlarindan beri bu forumdayim. Insanlara verdigin mantikli cevaplarini okuyorum. Bu da senin basarini gosterir.

Desteğin için sağol,
    Şu işsizlik günlerinde en büyük desteği forumdan alıyorum zaten, şu ana kadar biraz olsun birşeyler öğrendiysem hep forumun sayesinde.Artık yaşananları unutup umutla geleceğe bakacağız .

istenmeyentuy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Desteğin için sağol,
    Şu işsizlik günlerinde en büyük desteği forumdan alıyorum zaten, şu ana kadar biraz olsun birşeyler öğrendiysem hep forumun sayesinde.Artık yaşananları unutup umutla geleceğe bakacağız .
    Umutla bak umutla bak Polyanna'yı geçtik. Zaten bırakıcam ciscoymuş servermiş falan filan. Bebek ürünleri yada kadın giyim üzerine bir dükkan açıcam. En temizi. Dert tasa daha az. Sınav da gerekmiyor nasıl olsa

+ Konuyu Cevapla