Is ariyorum - Sayfa 2
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 Sayfadan 2. Sayfa BirinciBirinci 12
Toplam 14 sonuçtan 11 ile 14 arasındakiler gösteriliyor.
Is ariyorum

valla o zaman baht diyelim.

kozalak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

valla o zaman baht diyelim.

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Alıntı ercanusa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet istanbuldayim ama ben o cok fazla olan imkankari nedense goremedim
    Yoksa ben yanlis yerlerdemi is ariyorum .
    Merhaba
    Genel anlamda piyasa kotu arkadasım. Herkes bu sene ıcın yatırımları kesmışler. tamam tecrube falanda tabiki etken ama işte yok. Yani sana tavsiyem sun donemde gerekirse baska sektorlere yonel fırsat bulunca networke dal yoksa suanda inan piyasada bir sıkıntı var...

Kolay gelsin

flowth isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

İş başvurularımdan sonra bende genelde firmalardan aynı tarz cevaplar alıyorum.Ercan arkadaşımın dediği gibi bir çeşit kobay olarak kullanılmış sayılıyoruz.Birçok ilana başvuru yaptım şimdiye kadar.Ama mülakata dahi çağırmadılar.Bende bu durumu deneyimsizliğime bağlıyorum.İstanbul dışında yaşamam da cabası.Yani bu gidişle bir iş görüşmesine çağırılma şansım yok gibi görünüyor.Umarım bizi "teğet" geçen bu kriz bir an önce sonlanır ve bizlerde birer iş sahibi oluruz.

muratymurat isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Standart bende iş arıyorum

merhaba arkadaşlar

ben 13 yıldır sektördeyim 2 yıllık açıköğretim mezunuyum tecrübem var daha önce iyi yerlerde de çalıştım ama 6 ayı aşkındır iş arıyourm bir türlü iş bulamıyorum . yılbaşına kadar çok iş yeriyle görüşmeye gittim yılbaşından sonra nedense sadece 1 yer arardı başka hiç bi yer aramadı

ne yapacağım bilmiyorum çok çaresiz kaldım daha önce hiç bu kadar işsiz kalmamıştım şimdi ne oldu anlamadım istanbulda dahi iş bulunmuyorsa türkiyenim hiç bi yerinde yoktur.

+ Konuyu Cevapla