CCNA Sertifikası ile İş Arıyorum
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 5 sonuçtan 1 ile 5 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA Sertifikası ile İş Arıyorum

Öncelikle eğer konuyu yanlış yere açtıysam başta forum yöneticileri olmak üzere herkesten özür dilerim. Ben Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. Bu sene okulum bitecek inşallah. Bunun yanında 19.10.2017 tarihinde

mcelikk isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CCNA Sertifikası ile İş Arıyorum

Öncelikle eğer konuyu yanlış yere açtıysam başta forum yöneticileri olmak üzere herkesten özür dilerim. Ben Ankara Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 4.sınıf öğrencisiyim. Bu sene okulum bitecek inşallah. Bunun yanında 19.10.2017 tarihinde Cisco CCNA(R&S) sertifikası almış bulunmaktayım. Bu sertifikayı almamda bu sitenin çok yardımı oldu. Yardımı dokunan herkese teşekkür edeirm. Fakat gerek firmalar gerekse iş arama siteleri olsun hep mezun insanlar arıyorlar. Ben bu konuda biraz acemiyim sanırım. Neler yapmamı tavsiye edersiniz diye sormak istemiştim. Cevap verirseniz memnun kalırım. Teşekkürler iyi forumlar.

trunkmode isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Network sektöründe iş hayatına atılacaksanız ccie için kendinizi hazırlayın.

CCNA alana iş imkanı yok mu yani

5LoTh isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

var tabi CCNA de sonuçta sektörde geçerli bir başlangıç. teorik bilgi aldın şuan ccna le bunu pratik e dökmen gerek. Datacenter, entegretör gibi yerlere bizzat maille başvuru yap. googledan neetwork çözümleri yapan firmaları arayıp info adreserine mail atarak işi öğrenmek için iş isteiğini yazabilirisn illa dönen çıkacaktır ( ilk işimi bu şekilde buldum)

Tamam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Dikkate alacağım yapacağım başvurularda.

+ Konuyu Cevapla