Juniper J2300 2x 10/100 2x Serial Port Bios Uptade.
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Juniper J2300 2x 10/100 2x Serial Port Bios Uptade.

Arkadaşlar cihazım durup dururken bios upgrade istedi. Elektrikler gidip geldikten sonra. Model numarası olmadığı için tam modelini anlayamıyorum ama sanırım. J2300-1T2FEL-S-AC Modeline benziyor fakat bende kinde 2x Serial Port var.

Devilbozzo isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Juniper J2300 2x 10/100 2x Serial Port Bios Uptade.

Arkadaşlar cihazım durup dururken bios upgrade istedi. Elektrikler gidip geldikten sonra. Model numarası olmadığı için tam modelini anlayamıyorum ama sanırım.

J2300-1T2FEL-S-AC Modeline benziyor fakat bende kinde 2x Serial Port var.

Uptade etmem gerekiyor ama dosyayı bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Modeli buldum J2300BASE - 2 Serial - AC modeli arkadaşlar bios dosyası ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz arkadaşlar ?

Neyse arkadaşlar ben çözümü de buldum. Gerek kalmadı. Router'ın içini açın ve Bios plini çıkarın aynı zamanda yanında ki Jumper'ı kısa devre konumuna getirin ve Router'ı açın. 1 dk. Sonra Router'ı komple elektrikten kesip Bios pilini takıp, Jumper'ı eski konumuna getirin. Flash kart'ı yerinden çıkarıp tekrar taktıktan sonra. Router'ı elektiriğe takıp başlatın. Sonuç CLI başlayacaktır.
    CLI JunOS sürümü 9.3 Olduğundan biraz yavaş çalışacaktır. Tabi 8 ve 6 lı sürümlere nazaran daha hızlı. Herneyse arkadaşlar sorun bu şekilde çözülmüş oldu bios upgrade'e gerek kalmadı.

Umarım yarın öbürgün sorunla karşılaşan biri olur ise bu yöntem ile sorununu çözmesine yardımcı olurum.

+ Konuyu Cevapla