[SATILIK] 5 adet CISCO SFP-10G-SR modül
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 8 sonuçtan 1 ile 8 arasındakiler gösteriliyor.
5 adet CISCO SFP-10G-SR modül

5li paket halinde, hiç kullanılmamış durumda. almayı düşünenler için resim atabilirim.özelden ulaşın lütfen.

  1. #1
    ogion isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Sep 2015
    Mesajlar
    5

    Standart 5 adet CISCO SFP-10G-SR modül

    5li paket halinde, hiç kullanılmamış durumda. almayı düşünenler için resim atabilirim.özelden ulaşın lütfen.

  2. #2
    mztt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Feb 2013
    Mesajlar
    25

    Standart 5 adet CISCO SFP-10G-SR modül

    Merhaba ;

    Ürünlerle ilgili fiyat beklentiniz nedir ? Ürünlerin resimlerini de görürsem iyi olur.

    Teşekkürler. Kolay Gelsin. Selamlar.

  3. #3
    ogion isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Sep 2015
    Mesajlar
    5

    Standart

    Eklenti 1437 merhaba ürün resmi bu şekilde. istediğim fiyat 400 usd

  4. #4
    harbinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Sep 2014
    Mesajlar
    12

    Standart

    urun kac metreye kadar destek veriyor ?

  5. #5
    ogion isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Sep 2015
    Mesajlar
    5

    Standart

    standart Fiber 26 metre bağlantı uzunluğunu destekler. 300 metrelik bağlantı uzunlukları kadar 2000 MHz * km MMF (OM3) kullanılarak mümkündür. 400 metre bağlantı uzunlukları kadar 4700 MHz * km MMF (OM4) kullanılarak mümkündür.

  6. #6
    harbinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Sep 2014
    Mesajlar
    12

    Standart

    Satilik olan urun CISCO SFP-10G-SR kac m kadar destekliyor ?

  7. #7
    ogion isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Sep 2015
    Mesajlar
    5

    Standart

    merhaba,

    ürünün specleri şu şekilde

    Up to 400m reach on OM4 fiber
    Up to 300m reach on OM3 fiber
    Up to 82m reach on OM2 fiber


    ben yakın mesafelerde kullandığım için hiç bu şekilde bir bilgiye ihtiyaç duymamıştım.

  8. #8
    mztt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Feb 2013
    Mesajlar
    25

    Standart CISCO SFP-10G-SR modül.

    Ürünlerin tümü için bir fiyat verin; konuşalım.
    Uygun olursa tamamını almak isterim. Teşekkürler.

+ Konuyu Cevapla

Bu Konuyu Paylaşın !

Bu Konuyu Paylaşın !

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok