Merhabalar,

aşağıda listelemiş olduğum kendime lab olarak kullanmış olduğum ürünleri artık evde yer kalmadığı için satmayı düşünüyorum ve fiyat tekliflerine açığım.

1 adet Cisco 2620 XL Router (üzerinde iki slot var alttaki kartlar takılı)
2 adet FXS/FXO Voice kart
1 adet Cisco 3550 48 port (2 fiber) SMI Switch
1 adet longline marka single mode SFP GBIC
1 adet longline marka multi mode SFP GBIC
Bir de Switch üzerinde fiber portlar için GBIC Converter var.

Aslında bir de Juniper Netscreen-25 Firewall var ama işinize yarar mı bilmem. Cihazlar ev ürünüdür herhangi bir yerde kullanılmamıştır ve herhangi bir sorunları problemleri yoktur.

ihtiyacı olan arkadaş varsa haberleşelim.