Allied Telesis AT-2872SX, Fiber ExpressCard
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
Allied Telesis AT-2872SX, Fiber ExpressCard

AT-2872SX | Allied Telesis 1000MBPS, 34mm, Fiber ExpressCard with SC connector The AT-2872SX is a highly integrated Fiber Gigabit Ethernet ExpressCard/34 adapter based on Broadcom’s BCM5708S chipset. It provides a

  1. #1
    bariseryener isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    May 2012
    Mesajlar
    2

    Standart Allied Telesis AT-2872SX, Fiber ExpressCard

    AT-2872SX | Allied Telesis

    1000MBPS, 34mm, Fiber ExpressCard with SC connector

    The AT-2872SX is a highly integrated Fiber Gigabit Ethernet ExpressCard/34 adapter based on Broadcom’s BCM5708S chipset. It provides a 34mm Express Card format with SC connections to multimode gigabit fiber.

    Features
    One 1000BASE-SX port with SC multi-mode fiber connector
    Auto negotiation 1000 Gbps MAC
    IPv4 and IPv6 Large Send Offload and Checksum Offload (LSO/TCO)
    Receive Side Scaling (RSS) for multi-core client processors
    PCMCIA Express Card interface
    Statistics for SNMP MIB II, Ethernet-like MIB, and Ethernet MIB (80-2.3z, Clause 30)
    Flow Control (802.3x)
    Vlan Tag support (802.1Q)
    Ethernet Priority (802.1P)
    Pre-boot Execution Environment (PXE) v 2.1
    Jumbo Packet Support

    Elimde 6 Adet Hiç Kullanılmamış mevcuttur Birim Fiyatı 300$ dır. 6 Adedi Alırsanız 1740$ dır. Yurt dışından gelirken getirdiğimden fiyat uygundur.

    İrtibat için 05555274686

  2. #2
    bariseryener isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    May 2012
    Mesajlar
    2

    Standart

    Satış Acil olduğundan kısa bir süre için 6 Adet için fiyat 2800 TL dir.

+ Konuyu Cevapla

Bu Konuyu Paylaşın !

Bu Konuyu Paylaşın !

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok