[SATILIK] Long Line GLC-FE- FİBER OPTİK ÇEVİRİCİ
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasındakiler gösteriliyor.
Long Line GLC-FE- FİBER OPTİK ÇEVİRİCİ

Kullanılmamış üründür ihtiyaç fazlası. Fiber Tipi: SMF GLC-FE-100LX SFP mini-GBIC Cihaz tipi: Transceiver modülü Form Faktörü: 45 Aygıt Tipi: Alıcı-Verici modül Modül arabirimi (Bus) Tipi: Eklenti Kablolu Bağlantı Teknolojisi Uygulama:

  1. #1
    mkocbey isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member
    Üyelik tarihi
    Dec 2012
    Mesajlar
    4

    Standart Long Line GLC-FE- FİBER OPTİK ÇEVİRİCİ


    Kullanılmamış üründür ihtiyaç fazlası.
    Fiber Tipi: SMF GLC-FE-100LX SFP mini-GBIC
    Cihaz tipi: Transceiver modülü
    Form Faktörü: 45 Aygıt
    Tipi: Alıcı-Verici modül
    Modül arabirimi (Bus) Tipi: Eklenti Kablolu Bağlantı Teknolojisi
    Uygulama: 1000 BASE-LX/LL
    Veri Aktarım Hızı: 1 GB / s hızında
    Dalga boyu: 1310nm Max
    Mesafe: 10 km
    Alıcı Modülü : Cisco Switcler için Uyumlu
    Adet Fiyatı : 80 TL
    3 Adeti: 210 TL.
    https://www.letgo.com/tr-tr/i/long-l...1-fe3b00b43570
    Konu mkocbey tarafından (28.07.2020 Saat 07:49 ) değiştirilmiştir. Sebep: ...

+ Konuyu Cevapla

Bu Konuyu Paylaşın !

Bu Konuyu Paylaşın !

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok