CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 4 sonuçtan 1 ile 4 arasındakiler gösteriliyor.
Satılık Cisco SPA303 IP Telefon

Merhaba kapanan ofisimden kalan fazla kullanılmamış ve çok temiz durumda olan bazılarının kutularıda mevcut. 3 adet 3 hatlı ip telefon satılıktır. 1 Adet fiyatı 150 tl 3 telefonuda alıcak kişiye

nomercy82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member nomercy82 is on a distinguished road

Standart Satılık Cisco SPA303 IP Telefon

Merhaba kapanan ofisimden kalan fazla kullanılmamış ve çok temiz durumda olan bazılarının kutularıda mevcut. 3 adet 3 hatlı ip telefon satılıktır.

1 Adet fiyatı 150 tl

3 telefonuda alıcak kişiye hepsini 350 tl den vereceğim. Acil olduğu için uygun yazdım fiyatı. Gün içinde ulaşan olursa istanbul içi elden de teslim edebilirim.

nomercy82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member nomercy82 is on a distinguished road

orjinal kutusu aparatları ve dvd leride mevcut

bu ürünleri bugun satmak istiyorum o nedenle bugun alıcak olan varsa 100 tl den vereceğim

ysevgili isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member ysevgili is on a distinguished road

Konu güncel mi? Almak istiyorum.

+ Konuyu Cevapla