[ALINIK] Öğrencilerimiz İçin Router Bağışı
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 3 of 3
Like Tree2Likes
  • 2 Post By mztt
Öğrencilerimiz İçin Router Bağışı

Meslek Lisesi Bilişim Bölümde öğretmenlik yapıyorum ve 80 kadar ağ işletmenliği öğrencimiz var. Bu öğrencilerimizin eğitiminde kullanmak için elinizde fazla kullanmadığınız router olan varsa bağış kabul edebiliriz. Eski olması önemli

okankan is offline Junior Member

Default Öğrencilerimiz İçin Router Bağışı

Meslek Lisesi Bilişim Bölümde öğretmenlik yapıyorum ve 80 kadar ağ işletmenliği öğrencimiz var.
    Bu öğrencilerimizin eğitiminde kullanmak için elinizde fazla kullanmadığınız router olan varsa bağış kabul edebiliriz. Eski olması önemli değil. Paket Tracer dışında gerçek bir routera bağlanıp işlem yapmalarını sağlamak amacımız.

Nexus is offline Administrator - Founder

GNS3 kullanın daha kolay.
    “Bir kez kaçar uçurtman, sonra gökyüzüne küser insan…”

mztt is offline Junior Member

Default Router bağişi.

Quote Originally Posted by okankan View Post
    Meslek Lisesi Bilişim Bölümde öğretmenlik yapıyorum ve 80 kadar ağ işletmenliği öğrencimiz var.
    Bu öğrencilerimizin eğitiminde kullanmak için elinizde fazla kullanmadığınız router olan varsa bağış kabul edebiliriz. Eski olması önemli değil. Paket Tracer dışında gerçek bir routera bağlanıp işlem yapmalarını sağlamak amacımız.
    CISCO 1700 ve CISCO 2600 Series Routerlar işinize yararsa seve seve bağışlerım.

CISCO 1700 Series 5 Adet

CISCO 2600 Series 5 Adet hemen verebilirim. İhtiyaç daha fazla ise bilahare yine yardımcı olurum.

Sevgi ve Saygıyla
    5LoTh and Nexus like this.

+ Reply to Thread

Bookmarks