Outlook Mail Problemi
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Reply to Thread
Results 1 to 4 of 4
Outlook Mail Problemi

Merhaba Arkadaşlar, Şitket IT'cisinden hala cevap alamadım yazacağım konuyla alakalı.Bir de burada paylaşmak istedim.İlginç bir sorun. Sürekli mail almam gereken ve önemi benim için büyük olan 2 kişinin bana attığı

ahmeter is offline Senior Member

Default Outlook Mail Problemi

Merhaba Arkadaşlar,

Şitket IT'cisinden hala cevap alamadım yazacağım konuyla alakalı.Bir de burada paylaşmak istedim.İlginç bir sorun.

Sürekli mail almam gereken ve önemi benim için büyük olan 2 kişinin bana attığı mailler Outlook hesabıma düşmezken,internet tarayıcıdan girdiğim mail hesabıma düşüyor.

Not:Bu iki kişi dışındaki her mail Outlook hesabıma düşüyor,sadece bu 2 kişinin mailleri düşüyor.

Herhangibir kural tanımlamadım.
    Outlook ayarlarım default'tur.

Sorun nedir arkadaşlar?Ne olabilir?

Yardımcı olabilirseniz çok memnun olurum....

İyi haftalar herkese....

md_mehmet52 is offline Moderator

Merhaba, yapıyı bilmeden yorum yapmak ilk akla gelenler olur ancak, size mail gelemyen iki kişi aynı yerde başka bir arkadaşınıza mail atsın sizin aynı şirkette test edin, daha sonra mail hizmetiniz içeride bir hizmet ise bu sizin mail gateway var ise buna Spam gibi bir durum olabilir bunları kontrol edin

VanBlack is offline Junior Member

Peki Hesabına sadece Şirket içerisindemi ulaşabiliyosun dişarda evinde gittiğinde mesela outlook programını actıgında da girebiliyormusun.
    Sertifayla Alakalı Bir Sorun Olup olmadığını anlamaya calışıyorum bu sayede.
    Eger Sadece Şirkette Outlook Hesabına Ulaşabiliyorsanız Büyük İhtimalle Sertifika Hatasından Kaynaklanan Bir Problem Olarak Görüyorum Cözüm İçinde Ufak Bi Program Yolllayabilirim.

trunkmode is offline Administrator

O iki kişi için bir klasör oluşturup , kimden kısmı için bir kural tanımlayıp bu klasöre yönlendirerek bir denermisiniz

+ Reply to Thread

Bookmarks