CCNP Kurs Devir
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
CCNP Kurs Devir

Merhaba, İstanbul Avrupa yakasında bulunan, genel görüş olarak gidenlerin memnun kaldığı bir eğitim kurumundaki 2 kurluk CCNP eğitimini devretmek istiyorum. Eğitim kurumunun ismini burada yazmayı uygun bulmadım, ilgilenen arkadaşlar olursa

dufreine isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CCNP Kurs Devir

Merhaba,
    İstanbul Avrupa yakasında bulunan, genel görüş olarak gidenlerin memnun kaldığı bir eğitim kurumundaki 2 kurluk CCNP eğitimini devretmek istiyorum. Eğitim kurumunun ismini burada yazmayı uygun bulmadım, ilgilenen arkadaşlar olursa özelden mesaj atarak ayrıntıları öğrenebilirler.

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler.Sizin de dediğiniz gibi kurum ismi vermeyi uygun görmüyoruz etik olarak.İlgilenen arkadaşlar iletişime geçeceklerdir sizinle...

System isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

Merhaba

CCNP ama hangi 2 kur anlaşılmıyor , istediğimiz iki kur mu alacağız yoksa sizin devam etmediğiniz kurları mı ?
    Siz 642-902 ROUTE 'u aladınız devam etmek istemiyorsunuz , devir alacak kişi 642-813 SWITCH ve 642-832 TSHOOT için kurları mı alacak
    İki kur için talep ettiğiniz ücret ne kadar?
    Avrupa yakasında olan kurs tam olarak nerde Bakırköy mü , Mecidiyeköy mü , Taksim mi ?
    Kursla görüştünüz mü , eğitim hakkı devredilebiliyor mu ? Kurs için imza attığınız sözleşmede kurs hakkı devredilemez vb. bir şey var mı ? Örneğin benim daha önce gittiğim bir kursun sözleşmesinde "devredilemez" ibaresi açıkca yazılmaktaydı.

Bu bilgileri detaylı olarak iletmeniz durumunda ciddi düşünen kullanıcılar devir almak isterse sizinle iletişim kuracaktır diye tahmin ediyorum.

İyi Günler.

+ Konuyu Cevapla