CISCO, MCITP, CEH, COMPTIA Görsel Eğitim Setleri
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
CISCO, MCITP, CEH, COMPTIA Görsel Eğitim Setleri

s.a merhabalar, Yeni kursa başlayacağım için link teki resimde görülen dosyaları yardımcı olur düşüncesiyle indirdim. Ankara'dayım. İsteyen arkadaş olursa alabilir. Selametle kalın.. http://c1109.hizliresim.com/11/9/12/8665.jpg

cakkas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart CISCO, MCITP, CEH, COMPTIA Görsel Eğitim Setleri

s.a merhabalar,
    Yeni kursa başlayacağım için link teki resimde görülen dosyaları yardımcı olur düşüncesiyle indirdim.
    Ankara'dayım. İsteyen arkadaş olursa alabilir.

Selametle kalın..

http://c1109.hizliresim.com/11/9/12/8665.jpg

Unknown isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Herşeyden önce teşekkürler fakat bir noktada kafam karıştı. Şimdi alabilir derken satınalma gibi mi ? Soruyorum çünkü yanılmıyorsam eklediğiniz screenshot'a göre sizde torrent kanalıyla edinmişsiniz. Torrent ile indirdiğiniz bu içeriği satma manasında mı alabiliyoruz yoksa torrent linkleri veya dosyalarını bizimle paylaşma manasında mı ?

Elbetteki paylaşım amacımız

ilker61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Onursal Üye - Emektar

Nacizane bir öneride bulunmak isterim.İndirdiğiniz kaynaklar faydalı olabilir ya da olmayabilir.Bunun kararını onlardan faydalanan verir.Bu kaynaklara bu şekilde ulaşabilmek,insanın içini bir hoş eder,bunlara çalışma hevesi gelir.Bunlar işin güzel yanı.Fakat,bunların arasına hevesle dalıp kaybolmak da var.Bunların içinde güvenlik var,sistem var,network var.Hepsini bir arada aynı anda yapamazsınız.Dediğim gibi kaybolursunuz bunların içinde.Bir öncelik belirleyin ona göre devam edin.Bana sorarsanız, hepsinde biraz bileyim mantığı faydalı değildir.Benim gözlemlediğim bu.Yalnız şu var,hepsini çok iyi bilmek çok güzel.Ama bu da ne kadar mümkün??Cisco çalışırken tamamen cisco ile ilgilenin.Aynı anda cisco ve microsoft çalışmayın derim.Gerek yok.Network,ağ uzmanlığı ne derseniz diyin,bu alanda var olmak istiyorsanız cisco ile başlayın.CCNA başlangıçtır.güvenlik vb alanları da öğrenmek istiyorsanız CCNA çalıştıktan sonra hen CEH eğitimine atlamayın.CCNA security var.Rakipleri var ama kim ne derse desin cisco cisco'dur.Cisco iyi bilin.lab çalışan ,teorilere hakim olun.Ben de bunları yapmaya çalışıyorum yanlış anlamayın,çok uzmanı olduğum için söylemiyorum.Doğrusu bu.Sonra öğrenmek isterseniz MCSE tarafına girin,bir server nasıl kurulur,active directory nedir,içeriği nedir,ne işe yarar,nasıl kurulur,group policy ayarları nasıl verilir vb temek konular da network konuları üzerine,isteyen olursa öğrenir.Ama dediğim gibi bunları belli bir sırayla yapın arkadaşlar.Tabiri caizse insanın karnı doyar ama gözü aç olur ya,işte onun gibi.Bu kaynaklara erişebilmek çok güzel,ama belli bir sıra ve düzen doğrultusunda çalışmanızı tavsiye ederim.İyi çalışmalar......

Unknown isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Kesinlikle katılırım herşeyden biraz bilen bir şey bilmiyor demektir. Ve kesinlikle yine katılıyorum misal sistem ile mcse bir arada olmaz önce ccna sonra mcse derim mesela ikisi arasında öncelik sorsalardı bana. E arkadaşım paylaşım olayına girişelimde sizdeki bu kaynakların adresleri nelerdir nereden ulaşabiliriz bilgilendirirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

"Cisco, MCITP training torrent" Google'da aratırsanız bulursunuz. Ayrıca Demonoid.eu ve elbitz.net sitelerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca bende biliyorum ki önceliğim CCNA ile ilgili eğitim. İnternet sınırsız olduğu için sonradan paylaşım olmaz diye diğer dosyaları da çektim.

+ Konuyu Cevapla