CCNA ve CCNP iş olanakları
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

+ Konuyu Cevapla
Toplam 2 sonuçtan 1 ile 2 arasındakiler gösteriliyor.
CCNA ve CCNP iş olanakları

Arkadaşlar Uzun bir süredir mesleki açıdan kariyerimi geliştirmek için(kendime daha geniş iş imkanı yaratmak ) için araştırma yapyorum düşüncelirimi ingilizcemi geliştirmek için bir kursa yazılarak başlatmış oldum . ben E.M.L

höffer isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arrow CCNA ve CCNP iş olanakları

Arkadaşlar Uzun bir süredir mesleki açıdan kariyerimi geliştirmek için(kendime daha geniş iş imkanı yaratmak ) için araştırma yapyorum düşüncelirimi ingilizcemi geliştirmek için bir kursa yazılarak başlatmış oldum . ben E.M.L çıkışlıyım ve kocaeli ünv 2 yıllık elo hab. okudum sonra dgs denedim olmadı vs. kendime yeni bir yol çizdim m.y.o diyalog um iyi olan bir hocam bana ccna ve ccnp nin kariyerim için yararlı olcagını söylemişti . okul bitince hocama konu ile ilgili sorularımı soramadıgım için sizlerin yardımlarına ihtiyacım var. düşücelerimin devamı olarak birdahaki sene ccna ve ccnp ögrenmek için istanbul da yaşamayı düşünüyorum ve gidecegim kurs büyük ihtimal ile itü Cisco Networking Academy olcak ama kafamda yine bir sürü soru var bu sorulara yardımcı olabilcek arkadaşlar şimdi den tşk ederim:

1- ilk sorum iş bulma imkanı ile ilgili bunu bir gelecek olarak görüyorum kendime iş bulma olanagı nedir bu sektörde ? (kişden kişiye iş konusundaki düşünceler degişecegi için genel olarak)

2-iş aramalarımda myo mezunu olmam büyük bir dez avantaj yaratır mı ? (yani bu işi iyi bir şekilde ögrensem böyle bir risk ortaya çıkarmı )

3-İngilizce kursuna yazıldım ama ccna ingilizce olmadan olmaz mı yani beginner seviyesinden biraz fazla ingilizce bilme yeter mi ?

sorularım ile ilgilene arkdaşlara teşekkür ediyorum ve önerilerinizi bekliyorum
    Konu höffer tarafından (16.03.2011 Saat 00:24 ) değiştirilmiştir.

Soul isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Merhaba

1- Çok kolay olmamakla birlikte Istanbul'da iş bulabilirsin diye umuyorum.
    2- Kısa ve orta vade de her daim dezavantaj yaratacaktır. AÖF yi bitirmeye calıs.
    3- İngilizce her daim problem olacaktır.

Benim sana tavsiyem bu ingilizceyle sektöre girmemen. Yazılım, Tasarım gibi alternatifleri değerlendirmen ya da illaki gireceksen uzun vadeli planlar yap. Kısa vadede mutlu olman zor olacaktır.
    Planların arasında en önemli yeri ingilizce ve aöf tutsun. Teknik bilgi zaten adam gibi CCNP ol yeterli olacaktır.

Basarilar.
    www.cliguru.com

+ Konuyu Cevapla