Ankara CCNA, CCNP Kursu
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, kısa bir süre sonra " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle yenilenen sitemizde katılıma devam edebileceksiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 6 sonuçtan 1 ile 6 arasındakiler gösteriliyor.
Ankara CCNA, CCNP Kursu

uzun zamandır gitmek istiyorum ama nasip olmadı bir türlü .... geçiyor forumda alternatif olarak kaliteli eğitim veren kurum/şahıs söyleyebilirmisiniz birde illaki ingilizce bilmek (elbettteki avantajı vardır) zorunlu mu??

cakkas isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Standart Ankara CCNA, CCNP Kursu

uzun zamandır gitmek istiyorum ama nasip olmadı bir türlü

.... geçiyor forumda alternatif olarak kaliteli eğitim veren kurum/şahıs söyleyebilirmisiniz

birde illaki ingilizce bilmek (elbettteki avantajı vardır) zorunlu mu??

digiter isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

...iyi olduğunu duymuştum yanlız sadece IOS Router konfigürasyon ve diğer şeyler anlatılıyor diye biliyorum az ve net şekilde ama pahalı

kudret81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

arkadaslar yeni konu acamadim bi sorum var ben bakude ccna egitimi aldim turkiyede sinava girmek istiyorum geldim ama bana vue hesabiniz yok dediler yeni hesap acmaliymisim bu gereklimi gercektende? cunku bakude giren arkadaslar bunla alakali bisey soylemediler bunla ilgili bilgisi olna varsa yazsin lutfen tesekkurler

AcLMasteR isimli Üye şimdilik offline konumundadır Administrator

Alıntı kudret81 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar yeni konu acamadim bi sorum var ben bakude ccna egitimi aldim turkiyede sinava girmek istiyorum geldim ama bana vue hesabiniz yok dediler yeni hesap acmaliymisim bu gereklimi gercektende? cunku bakude giren arkadaslar bunla alakali bisey soylemediler bunla ilgili bilgisi olna varsa yazsin lutfen tesekkurler
    kardeş bende baku de sınava girdim orda sınav merkezinde form doldurduk verdik herşeyi hallettiler.bu arada işler nasıl kudret abeee
    The day that never comes

kudret81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

ooo sadettin sagolasin iyidir yaw sorma adanadayim burdakiler 640-802 icin vue aliyolar 640-801 e almiyolar bi bakiyim istanbuldaki arkadaslar basvurmas sanirim 640-801 i kabul ediyolaris bakuye gelmek ten kurtuldum sen nasilsin bakuye dondunmu basarilar derslerinde allaha emanet ol

Emregok isimli Üye şimdilik offline konumundadır Junior Member

Arkadaşlar academytechten başı yanan birisi olarak söylemek istediğim uzak durmanız ve başka alternatifleri değerlendirmeniz.
    Konu Emregok tarafından (27.07.2009 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.

+ Konuyu Cevapla