Cisco IP Phone 7962G
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 3 sonuçtan 1 ile 3 arasındakiler gösteriliyor.
Cisco IP Phone 7962G

Merhaba Elimde Cisco 7962G IP Telefon var, Telefona ekran gelmiyor. Sadece ilk power kablosunu taktığımda sırayla Headset, Mute ve Speaker tuşları sırayla yanıp kapanıyor. sanırım yeniden tftp programı ile image

metinkilincarslan1 Guest

Standart Cisco IP Phone 7962G

Merhaba

Elimde Cisco 7962G IP Telefon var, Telefona ekran gelmiyor. Sadece ilk power kablosunu taktığımda sırayla Headset, Mute ve Speaker tuşları sırayla yanıp kapanıyor. sanırım yeniden tftp programı ile image atmak gerekecek bir türlü nasıl yapılacağını tam anlamıyla çözemedim bu konuda detaylı olarak yardımcı olabilecek arkadaşlarımız var mıdır?

Hypnotic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Co Administrator

Selam,

Factory Reset yaptınız mı? ayrıca networkünüzde cucm var mı? image atmak en son çözümdür ama yapınız hakkında biraz bilgi verebilirseniz daha etkili bir şekilde yardımcı olabiliriz.
    //
    Ben senin beni pingleyebilme ihtimalini sevdim.
    Ben seninle bir gün bir debug çıktısında,
    Ben seninle sadece bilmek zorunda kalanların bildiği bir routing tablosunda olabilme ihtimalini sevdim.
    //

hakan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Senior Member

7962 için olan firmware dosyalarını ciscodan indirin, bilgisayarınza TFTP server kurun ve ilgili klasörü gösterin. Telefonun üzerindeki network ayarlarında DHCP'yi disable ederek TFTP adresi olarak bilgisayaranızdaki TFTP serverın ip adresini veriyorsunuz ve telefonu tüm ayarlarını silip tekrar başlatıyorsunuz

+ Konuyu Cevapla