Gigaset A580 IP CUCM register
CLI Guru - Cisco Eğitim ve Danışmanlık Merkezi |

2007 yılından bu yana aktif olan ciscotr.com, artık " www.bilisim.pro " olarak devam edecektir.  
Mevcut mesajlarınız ve kullanıcı bilgilerinizle sitemizde katılıma devam edebilirsiniz.

+ Konuyu Cevapla
Toplam 1 sonuçtan 1 ile 1 arasındakiler gösteriliyor.
Gigaset A580 IP CUCM register

Merhaba; Elimizde Siemens Gigaset A580 IP Telefon var ve bunu CUCM ile konuşturmak istiyoruz, - CUCM üzerinde "Third-party SIP Device (Advanced)" protokolüne göre tanımlama yapıp end user tarafında da tanımlama

fbli84 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Member

Standart Gigaset A580 IP CUCM register

Merhaba;

Elimizde Siemens Gigaset A580 IP Telefon var ve bunu CUCM ile konuşturmak istiyoruz,

- CUCM üzerinde "Third-party SIP Device (Advanced)" protokolüne göre tanımlama yapıp end user tarafında da tanımlama yaptım.

- Siemens Gigaset A580 IP Telefon'un web ara yüzünden de ekteki PDF'e göre tanımlama yaptım,

- Cisco Bacbone üzerinde Bu telefonun Mac Adresi ve IP'si görünüyor, IP'ye de erişim mevcut.

Fakat bir türlü CUCM ile konuşturamadım, Status ve Ip Address "Unknown" durumda görünüyor. Vlan tanımlarıda diğer çalışan cisco IP telefonlarla aynıdurumdadır.

Aşağıdaki linke görede yapmaya çalıştım fakat yine register olmadı.

Cisco: Call Manager - Gigaset Siemens A580 IP with CUCM release 7 (sip connection)

Konuyla ilgili yardımınızı rica ederim.
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya

+ Konuyu Cevapla